kredytowe-forum.pl

Szukanie zaawansowane  
+ kredytowe-forum.pl
 Ostatnie wiadomości
Strony: 1 ... 8 9 [10]
 91 
 dnia: Sierpień 22, 2020, 11:09:43 pm 
Zaczęty przez tidimel - Ostatnia wiadomość wysłana przez Marcin
Poprzednicy mają sporo racji, ale przede wszystkim trzeba wyjaśnić iż BIK to przede wszystkim miejsce gdzie są informacje o twojej historii kredytowej.
Oznacza to mianowicie tyle, że każdy spłacony przez ciebie kredyt będzie tam zawarty (co jest jak najbardziej wskazane, gdyż wpływa na twoją wiarygodność kredytową w przyszłości, a więc przedstawia ciebie jako rzetelnego i uczciwego kredytobiorcę).
W BIK znajdziemy jednak również wszystko o niespłaconych w terminie kredytach (nawet jeżeli je spłacimy po pewnym czasie, ale wcześniej nie dotrzymywaliśmy warunków umowy).
Negatywne opinie w BIK znikają po około 2 latach od momentu spłaty zadłużenia choć dzisiaj są już firmy, które zajmują się wcześniejszym czyszczeniem BIK.

 92 
 dnia: Sierpień 22, 2020, 09:34:24 pm 
Zaczęty przez tidimel - Ostatnia wiadomość wysłana przez Brulion
Tak naprawdę Revolut daje kilka przydatnych opcji, używam więc wiem, do najważniejszych zaliczyć można (nie tylko, zindetyfikowane konto w Banku DB, czy darmową karę) ale przede wszystkim :

- Brak jakichkolwiek opłat (z bankomatu dopiero powyżej 800 zł ale i tutaj można tego uniknąć decydując się na droższą kartę bankomatową)
- Możliwość w ciągu sekundy przesłania pieniędzy komuś na konto Revoult
- Przewalutowanie pieniędzy
- Możliwość zakupu bitcoin
- Płatności kartą zbliżeniową
- Funkcjonalna aplikacja

Revoult to nie tylko alternatywa dla konta bankowego, ale coś rewolucyjnego gdy idzie o płatności na całym świecie (i dlatego cieszy się tak dużym zastosowaniem)


 93 
 dnia: Sierpień 22, 2020, 03:13:48 pm 
Zaczęty przez tidimel - Ostatnia wiadomość wysłana przez JohnyBR
Wybór konta osobistego, tylko z pozoru jest czymś prostym oraz łatwym, z powodu ogromnej ilości banków jakie nam je oferują. Zanim zdecydujemy się otworzyć w jednym z nich odpowiednie dla siebie konto, to pamiętajmy o konieczności przeanalizowania kilku kwestii, zwłaszcza kosztów i ewentualnych opłat, gdyż żadne konto osobiste nie jest darmowe (chyba, że spełnimy jasno określone przy tym warunki, niejednokrotnie wykonamy płatność kartą na daną kwotę itd).

Oczywiście drugą kwestią jaką należy poruszyć to funkcjonalność samego konta, w dzisiejszych czasach pragniemy praktycznych rozwiązań, aplikacji mobilnej czy też możliwości wykorzystania konta osobistego na adekwatną skalę. Już nie chodzi wyłącznie o zrealizowanie przelewów, ale również możliwość wymiany walut, otrzymania cashback czy też ustawienia zleceń stałych, dokonania doładowania telefonu czy też wygodnego z niego korzystanie.

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, które konto aktualnie jest najlepsze, bo banki systematycznie zmieniają swoją ofertę by przyciągnąć potencjalnego klienta, jedno jest pewne trzeba w pierwszej kolejności zapoznać się z warunkami oraz opłatami.  :)


 94 
 dnia: Sierpień 14, 2020, 08:42:37 pm 
Zaczęty przez tidimel - Ostatnia wiadomość wysłana przez mikkosz
Cześć.

Swego czasu jak jechałem na wakacje skorzystałem z oferty Generali, tam możesz ustawić dosłownie wszystko, między innymi kwotę ubezpieczenia obejmującego leczenie, kwotę dotyczącą NNW, dodatkowo jest także tak zwane ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, czyli jak coś zniszczysz to ubezpieczyciel pokrywa koszta takiej naprawy.

Dodatkowo do tego dochodzi ubezpieczenie bagażu, czyli coś co może nas najbardziej zainteresować jeśli chodzi o podróże ze sprzętem który jest dość drogi, aparaty, telefony, laptopy itp.
Z tego co pamiętam to ubezpieczyciel dodatkowo dodaje ubezpieczenie jeśli chodzi o Twoje aktualne miejsce zamieszkania. To znaczy że jeśli pojedziesz za granicę, na wakacje, a ktoś niepożądany  chciałby wejść do Twojego domu i coś sobie przywłaszczyć to jesteś od tego ubezpieczony w kwocie 5 tysięcy złotych. Także myślę, że oferta Generali jest dość dobra.

Ja wybrałem optymalne kwoty leczenia, NNW i odpowiedzialność OC na najniższym poziomie, bagaże na 4 tysiące złotych, za dwie osoby takiego ubezpieczenia nie zapłaciłem więcej jak 200 złotych na 2 tygodnie. Także jak najbardziej polecam Generali

Co do koronawirusa, szczerze mówiąc, wystarczy dbać o siebie, dezynfekować ręce i pamiętać o maseczce. Jeśli chodzi o ilość turystów - zdecydowania mniej!

Pozdrawiam, Mik.

 95 
 dnia: Sierpień 04, 2020, 03:33:17 pm 
Zaczęty przez tidimel - Ostatnia wiadomość wysłana przez Doradca
Zarobki porównywarek ubezpieczeniowych biorą się z różnych źródeł.
Przede wszystkim jest to pośrednictwo w sprzedaży ubezpieczeń, działa to zupełnie tak samo jak agencje ubezpieczeniowe. Zauważ, że niektórzy ubezpieczyciela są nieco bardziej promowanie w tym jak i innych serwisach porównujących ubezpieczenia.

Prawdopodobnie zapisanie oferty nie będzie działało ze wszystkimi ubezpieczycielami, może to też działać na zasadzie zapisania Twoich danych na później, by móc jednym kliknięciem otrzymać 'nową' ofertę dla Twojego pojazdu.

Skontaktuje się bezpośrednio z mubi.pl w Twojej sprawie odnośnie "zapisanej" kalkulacji.

Pozdrawiam,
Doradca.

 96 
 dnia: Sierpień 04, 2020, 10:27:31 am 
Zaczęty przez admin - Ostatnia wiadomość wysłana przez admin
Dzień dobry.

Ten wątek został przeniesiony do odpowiedniego działu.
BIK / BIG.

http://kredytowe-forum.pl/index.php?topic=22.0

Pozdrawiam,
Administrator.

 97 
 dnia: Sierpień 04, 2020, 09:02:46 am 
Zaczęty przez tidimel - Ostatnia wiadomość wysłana przez tidimel
Cześć, wybieram się w najbliższym czasie za granicę na wakacje. Wiadomo jakie mamy czasy, jednak chciałbym się podpytać, czy w dobie koronawirusa, tego całego COVID-19, zakażeń itd jest możliwość wykupienia ubezpieczenia na wszelki wypadek? Będzie to cichy i spokojny wypad jednak na wszelki wypadek chciałbym zakupić taki produkt ubezpieczeniowy.

Proszę o informację kogoś, kto na prawdę się na tym zna i byłby w stanie mi w tym temacie pomóc.

Pozdrawiam, Tid.

 98 
 dnia: Sierpień 04, 2020, 08:57:27 am 
Zaczęty przez tidimel - Ostatnia wiadomość wysłana przez tidimel
Cześć.

Na popularnym serwisie z internetową twórczością, jakim jest youtube dużo oglądam treści o tematyce motoryzacyjnej.
W ostatnim czasie najpopularniej reklamowanym produktem jest mubi.pl - czyli porównywarka ubezpieczeń OC i AC dla posiadaczy samochodów.

Z najważniejszych plusów jakie da się wydedukować to 150 złotych zwrotu na konto po zakupie ubezpieczenia za pomocą ich porównywarki. Dlatego może wydawać się to najlepszą obecną ofertą na rynku. Jednak zastanawia mnie, jak rozwiązali możliwość "zapisania" porównania i zarezerwowania swojego zwrotu nawet jeśli nie kończy nam się jeszcze ubezpieczenie. Chodzi o to, że niejednokrotnie przedłużałem już ubezpieczenia na swoje auta i nigdy nie można było tego właściwie wyliczyć miesiąć przed upływem terminu ubezpieczenia.

Czy ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie działą to mubi.pl? Skoro normalnie nie da się wcześniej niż miesiąć przedłużyć ubezpieczenia, to w jaki sposób są oni w stanie zapewnić mi taką samą cenę ubezpieczenia na przykład za pół roku? Co w przypadku, jeśli będę miał stłuczkę w trackie tych 6 miesięcy? Czy w takim przypadku mogą zmienić ofertę? Czy będzie to ta "zapisana"?

Pozdrawiam, Tid.

 99 
 dnia: Lipiec 31, 2020, 09:26:21 pm 
Zaczęty przez mikkosz - Ostatnia wiadomość wysłana przez mikkosz
Cześć. Natychmiast potrzebuję pieniędzy, niestety w żadnym banku nie mogę dostać kredytu, a w firmach pozabankowych to nawet nie chcę brać.

Pożyczę pieniądze na normalnych warunkach od osoby prywatnej! Nie na jakiś lichwiarskich zasadach.

Potrzebuję na już 5 tysięcy złotych. Czy ktoś może mi pomóc? Zgodzę się podpisać umowę na normalnych zasadach.

Kontakt do mnie to mikkosz(małpa)tlen.pl

Proszę o pomoc!

 100 
 dnia: Lipiec 29, 2020, 10:45:21 am 
Zaczęty przez tidimel - Ostatnia wiadomość wysłana przez tidimel
Cześć.

Rozglądam się za najkorzystniejszym kredytem gotówkowym.
Chciałbym w banku pożyczyć około 15 tysięcy złotych na okres dwóch lat, czyli 24 miesięcy.

Czy ktoś mi może powiedzieć w którym banku znajdę najlepszą ofertę?
Jak w ogóle banki podchodzą teraz do kwestii udzielania kredytów?

Strony: 1 ... 8 9 [10]