kredytowe-forum.pl

Kredyty bankowe => Kredyt samochodowy => Wątek zaczęty przez: Marcin w Sierpień 24, 2020, 01:56:41 pm

Tytuł: Kredyt samochodowy
Wiadomość wysłana przez: Marcin w Sierpień 24, 2020, 01:56:41 pm
Siema, zamierzam kupić samochód na kredyt, jest to moje pierwsze podejście, a więc co za tym idzie brakuje mi doświadczenia.
Mam takie pytanie, gdyż kredyt samochodowy zaproponowano mi bezpośrednio u dilera aut, czy powinienem się obawiać czegokolwiek, w związku z taką ofertą? Może dużo lepszym rozwiązaniem jest udanie się do banku?
Co zresztą sądzicie o kredytach samochodowych, lepsze to niż leasing względnie pozyskanie auta za pośrednictwem kredytu gotówkowego?
Tytuł: Odp: Kredyt samochodowy
Wiadomość wysłana przez: Trexit w Wrzesień 08, 2020, 02:09:51 pm
Mogę ci polecić jak najbardziej kredyt samochodowy, zwłaszcza w Volkswagen Bank lub Toyota Bank, dlaczego akurat w takim miejscu?
Bowiem jeżeli interesuje nas możliwość pozyskania auta ich marki, to możemy liczyć na dużo korzystniejsze warunki, bardziej atrakcyjne oprocentowanie, brak potrzeby dysponowania wkładem własnym, pełen pakiet ubezpieczenia i jeszcze inne ciekawe rozwiązania.
Oczywiście jest to kredyt skonstruowany w taki sposób, aby miał jedno jasne przeznaczenie, możliwość sfinansowania wyłącznie zakupu samochodu.

W moim przypadku było to auto warte około 80 tyś, oprocentowanie na poziomie 3-4% co uważam za atrakcyjne, i dodatkowo rozłożenie go na 8 lat.