Pod lupą: Kasiora.pl

W sieci istnieje sporo wątków na temat Parabanku (lub jak kto woli firmy pozabankowej) o nazwie Kasiora, znajdującej się pod adresem kasiora.pl. Czy warto wziąć pożyczkę w tej firmie? Do kogo ona należy i jakie są warunki udzielenia pożyczki w tej firmie? Dzięki temu artykułowi poznasz odpowiedzi na te pytania i wiele innych. 

Wchodząc na stronę internetową firmy pozabankowej Kasiora wita nas dobrze dopracowana graficznie witryna internetowa, dobrze dobrana kolorystyka, czcionka oraz układ strony. To co najbardziej interesuje każdego potencjalnego klienta jest widoczne na pierwszy rzut oka, czyli kalkulator pożyczki.

Przykładowo biorąc pod lupę kwotę 1000 PLN na 12 rat (prawdopodobnie miesięcznych, lecz nigdzie nie jest to jasno opisane) będziemy płacili miesięcznie ratę w wysokości 90.73 PLN. Daje to nam łączną kwotę 1088.76 PLN. W przypadku 96 rat, jedna rata wyniesie nas 18.53 PLN, a całkowita kwota pożyczki to już 1778.88 PLN. Przy pierwszej opcji wydaje się być to naprawdę małą kwotą, aczkolwiek musimy liczyć się z innymi kosztami takimi jak chociażby odsetki, które mogą dość szybko urosnąć w momencie gdy nie będziemy terminowo spłacać rat.

Witryna internetowa kasiora.pl należy do firmy EDIR z siedzibą w Krakowie. Ponadto warto wspomnieć o zapisie w regulaminie, który znajdziemy na tej stronie internetowej:

3.Serwis kasiora.pl oswiadcza, ze dane przesylane przez klientow beda wylacznie udostepnione partnerowi oferujacemu pozyczki. Serwis kasiora.pl ponadto informuje, ze nie bedzie przechowywal danych klientow po ich przekazaniu partnerowi i zostana one usuniete z systemu serwisu kasiora.pl. Polityka prywatnosci. 

Oznacza to, że nasze dane przekazywane są w dalsze ręce, a także możemy wywnioskować, że serwis kasiora.pl nie udziela pożyczek, a jest jedynie partnerem jednej z firm pożyczkowych. Biorąc pod uwagę kwoty jakie możemy pożyczyć przez ten serwis nie trudno raczej się domyślić o jaką firmę chodzi.

Czy warto skorzystać z tej oferty? Tą decyzje pozostawiamy każdemu z osobna.

Do wyrażania swoich opinii na temat tej firmy pożyczkowej zapraszamy na forum: kasiora.pl opinie

 

Październik 13, 2013 · admin · 3 Comments
Tags: , , ,  · Posted in: Parabanki

3 Responses

 1. Kasiora.pl opinie. | kredyty, pożyczki, forum kredytowe - Grudzień 20, 2013

  […] Kasiora.pl opinie – pod lupą. […]

 2. Opinie o kasiora.pl | kasiora.pl opinie, kruczki, zasady - Grudzień 21, 2013

  […] Sprawdź też nasz artykuł na naszym portalu informacyjnym dotyczącym kasiora.pl […]

 3. Japonia - Luty 10, 2014

  Japonia

  Szata graficzna ok, podoba mi się:) zapraszam do siebie…

Leave a Reply