Pod lupą: Vivus.pl

Firmy pozabankowe udzielające mniejszych i większych pożyczek rosną jak grzyby po deszczu, szczególnie w ostatnim okresie. Jedną z nowości, aczkolwiek zadomowioną już na naszym rynku finansowym, jest firma Vivus.pl, która od samego początku zrobiła furorę umożliwiając swoim nowym klientom zaciągnięcie pierwszej pożyczki zupełnie za darmo, proponując na początku 1000 złotych na 30 dni, następnie zwiększając tą kwotę do 1200 złotych.

Vivus.pl to podmiot należący do znanej międzynarodowej spółki 4finance Group. Firma ta działa na polskim rynku od lipca 2012 roku i jak można było się spodziewać zdobyła duże zaufanie klientów swoją promocyjną ofertą darmowej pożyczki, jednak już na wstępie musimy zaznaczyć, że tylko osoby bez żadnych zaległości mogą liczyć na pożyczkę w Vivus.pl, niestety nie ma nic za darmo, a firma i tak sporo ryzykuje udzielając pierwszych, darmowych pożyczek. Pozabankowa firma Vivus.pl sprawdzi swoich klientów zarówno w BIK, KRD oraz BIG, dlatego też jeśli mieliśmy jakieś zaległości musimy liczyć się z tym, że nie otrzymamy pozytywnej odpowiedzi na nasz wniosek pożyczkowy.

Jak więc wygląda cały proces zaciągania pożyczki pieniężnej w Vivus.pl? Po pierwsze musimy zarejestrować się na stronie Vivus.pl, a następnie wykonać symboliczny przelew w wysokości jednego grosza celem potwierdzenia naszych danych osobowych (przelew koniecznie musi zostać wykonany z naszego konta osobistego).

Maksymalna kwota przy pierwszej pożyczce to 1200 złotych, oczywiście tak jak wcześniej wspomnieliśmy, za darmo, bez żadnych opłat (nie licząc weryfikacji). Wraz z kolejnymi pożyczkami nasz limit będzie się zwiększał, a trzecia pożyczka będzie mogła opiewać nawet na kwotę 2500 złotych. Dla osób zapominalskich lub takich, które są pewne, że nie zdążą ze spłatą istnieje opcja przedłużenia terminu, jednak coś za coś. Przykładowo dla pożyczki 2000 złotych na 30 dni, przedłużenie terminu 0 7 dni to kwestia 196 złotych, przy przedłużaniu pierwotnego terminu spłaty o 30 dni dla takiej pożyczki to koszt 380 złotych.

Wbrew pozorom, Vivus.pl to bardzo dobra firma pożyczkowa, co potwierdzają chociażby opinie wielu ich klientów, którzy dostali pierwszą pożyczkę. Istnieje oczywiście grupa ludzi, która twierdzi, że firma zarabia na opłacie weryfikacyjnej (przypominamy 0.01 złotego), jednak możemy szybko uciąć tak durne pomysły, najczęściej na takie pomysły wpadają osoby, które nie otrzymały pożyczki najszybciej z tego powodu, że figurowały w BIK, BIG czy KRD.

Zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszym kredytowym forum:

Vivus.pl opinie.

Styczeń 4, 2014 · admin · 2 Comments
Tags: , , , ,  · Posted in: Parabanki

2 Responses

  1. Opinie o Vivus.pl | kredyty, pożyczki, forum kredytowe - Styczeń 5, 2014

    […] informacje o vivus.pl […]

  2. Vivus.pl opinie | kasiora.pl opinie, kruczki, zasady - Styczeń 7, 2014

    […] Informacje na temat Vivus.pl […]

Leave a Reply