Temat: 5000 zł potrzebuję koniecznie!

Bardzo pilnie potrzebuję pożyczyć 5000 zł, na jak najniższy procent i na jak najdłuższy okres spłaty.

Jestem młody i mam problem w BIK z powodu jeden nie zapłaconej raty na kwotę 250zł... już od dwóch lat jakoś sobie radzę, ale teraz pilnie potrzebuję pożyczki.

Jestem na stażu, który jest mało płatny bo zaledwie 750 zł miesięcznie stąd moje problemy. Za 2 miesiące staż się kończy i będę miał umowę i normalne zarobki ale do tego czasu muszę jakoś żyć..

2

Odp: 5000 zł potrzebuję koniecznie!

Lepiej poczekać, aż dostaniesz normalną umowę. Żadne bank nie udzieli Ci kredytu po pierwsze biorąc pod uwagę Twoje zarobki, a po drugie problemy z historią kredytową w BIK.

W firmy pozabankowe bym się nie bawił skoro mówisz, że masz problemy.

Pozdrawiam, Vero.

Kredytowe-forum.pl - wszystko o kredytach i pożyczkach, wszystko co musisz wiedzieć.

3 (edytowany przez szczepan 19-07-2017 11:35:28)

Odp: 5000 zł potrzebuję koniecznie!

Jesli dobrze poszukasz to napewno znajdziesz cos ciekawego. Niestety ale powstaje co raz wiecej firm nastawionych na szybki zysk. Na swoich stronach internetowych obiecuja gruszki na wierzbie .. a jak to sie wszystko konczy chyba kazdy sie domysla. Warto tez zorientowac sie troche w pojeciach z zakresu finansow. Nawet przy umowie o dzielo lub umowie o zlecenie mozesz starac sie o pozyczke. Artykul obszernie opisujacy ta kwestie moze przeczytac tutaj: https://www.wonga.pl/pozyczka-przy-umow … e-o-dzielo Mam nadzieje, ze przyda sie takze innym .. bo temat jest dosyc czesto poruszany w sieci. Pozdrawiam

4

Odp: 5000 zł potrzebuję koniecznie!

addicted to tramadol
<a href="http://drugrehabtrustedclinic.com/">alcohol rehab facilities</a>
how to detox from hydrocodone
drug and alcohol rehab
withdrawal of hydrocodone