Temat: Kasiora.pl opinie

Czy według waszych opinii Kasiora.pl to dobry parabank? Mają cotygodniowe spłaty, a ich opłaty przygotowawcze nie są chyba zbyt wysokie, a i prowizje też w porównaniu z innymi parabankami.

Znacie jakieś lepsze oferty? Chciałbym pożyczyć 2000zł na rok i rzecz jasna chciałabym, żeby opłaty, prowizje, odsetki i wszystko inne było jak najtańsze.

Dodam tylko, że nie mam szans na kredyt w banku, zarabiam i jestem kawalerem jeśli to ważne.

2

Odp: Kasiora.pl opinie

33 złote za pożyczkę na 1000 złotych na 30 dni (4 tygodnie). Moim zdaniem oferta niczego sobie, jednak ciekawe jak z warunkami i konsekwencjami gdy komuś noga się potknie. Jednak mimo wszystko jakoś nie chce mi się wierzyć, że ta oferta nie może się przebić, musi być jakiś haczyk.

No i ta domena "kasiora.pl". Strasznie nie profesjonalna.

Pozdrawiam.

3

Odp: Kasiora.pl opinie

Zastanawia mnie jeden fakt odnośnie tej całej firmy pozabankowej Kasiora.pl, a mianowicie to, czy raty są tygodniowe czy może comiesięczne.

Co do przebijania się ofert. Jest tyle tych wszystkich parabanków obecnie na rynku, że naprawdę, albo firma ta słabo inwestuje w reklamę, albo serio ma tak kiepskie warunki, że ludzie nie chcą tam po prostu brać pożyczek.

Czy ktoś brał tam pożyczkę i może powiedzieć coś więcej na ten temat?

4

Odp: Kasiora.pl opinie

Przy niskich ratach i długim okresie moim zdaniem odsetki są zbyt wielkie i można pokusić się o poszukanie innych, lepszych ofert na rynku.

Poza tym, w sieci można znaleźć wiele różnych opinii na ich temat, zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Jednak jeśli chcemy wziąć pożyczkę na krótki okres czasu to nawet oferta wydaje się być przyzwoita.

5

Odp: Kasiora.pl opinie

Póki co to także nadal nie wiem czy raty płaci się co tydzień czy może co miesiąc, bo jeśli co miesiąc to RRSO jest przeogromne moim zdaniem i śmiało można szukać lepszych ofert na rynku. Jeśli ktoś będzie takiej pożyczki potrzebował to niech napisze wspólnie sobie podumamy smile

Przy okazji witam wszystkich, jestem nowy na forum.

Pozdrawiam.

Kredytowe-forum.pl - wszystko o kredytach i pożyczkach, wszystko co musisz wiedzieć.

6

Odp: Kasiora.pl opinie

Witajcie.

Starałem się przekopać internet w poszukiwaniu regulaminu pożyczki na kasiora.pl aczkolwiek udało znaleźć mi się nic nie znaczący regulamin dotyczące wypełnienia i wysłania wniosku.

kasiora.pl regulamin

Jeśli ktoś ma dostęp do umowy bądź regulaminu pożyczki było by dobrze taki tutaj wstawić.

7

Odp: Kasiora.pl opinie

Jak dla mnie dość zabawnym zapisem w regulaminie podanym przez Administratora jest to:

3.Serwis kasiora.pl oswiadcza, ze dane przesylane przez klientow beda wylacznie udostepnione partnerowi oferujacemu pozyczki. Serwis kasiora.pl ponadto informuje, ze nie bedzie przechowywal danych klientow po ich przekazaniu partnerowi i zostana one usuniete z systemu serwisu kasiora.pl. Polityka prywatnosci.

Ciekawe komu przekazują nasze dane i czego potem możemy się spodziewać po takim przekazywaniu danych smile Jakieś smsy, uloteczki i tym podobne nękanie SPAMem.

Pozdrawiam.

Kredytowe-forum.pl - wszystko o kredytach i pożyczkach, wszystko co musisz wiedzieć.

8

Odp: Kasiora.pl opinie

Artykuł na temat Kasiora.pl znajduje się na naszym portalu informacyjnym: Pod lupą: Kasiora.pl
Zapraszam do dyskusji na ten temat smile

Pozdrawiam

9

Odp: Kasiora.pl opinie

Czy ktoś może jednak brał w tej firmie pożyczkę i może coś powiedzieć. czy kasiora.pl ma jakieś drastyczne środki windykacyjne czy może nie koniecznie?

Zależy mi na opiniach o serwisie kasiora.pl żeby mieć pewność czy jest sens tam brać pożyczkę czy może jednak nie.
Proszę o komentarze osoby, które brały tą pożyczkę lub znają kogoś kto brał takie pożyczki.

10

Odp: Kasiora.pl opinie

Ta firma jedynie pośredniczy dla jakiejś większej korporacji przy udzielaniu pożyczek, pewności nie mam jednak podejrzewam, że może chodzić o Providenta, chociażby z tego powodu, że mają praktycznie takie same warunki i kwoty oferowanych pożyczek.

Jednak czy Kasiora.pl to dobry wybór? Nadal śmiem twierdzić, że są o wiele lepsze oferty na rynku niż te oferowane przez kasiora.pl.

Pozdrawiam, Vero.

Kredytowe-forum.pl - wszystko o kredytach i pożyczkach, wszystko co musisz wiedzieć.