Temat: Kasiora.pl opinie

Czy według waszych opinii Kasiora.pl to dobry parabank? Mają cotygodniowe spłaty, a ich opłaty przygotowawcze nie są chyba zbyt wysokie, a i prowizje też w porównaniu z innymi parabankami.

Znacie jakieś lepsze oferty? Chciałbym pożyczyć 2000zł na rok i rzecz jasna chciałabym, żeby opłaty, prowizje, odsetki i wszystko inne było jak najtańsze.

Dodam tylko, że nie mam szans na kredyt w banku, zarabiam i jestem kawalerem jeśli to ważne.

2

Odp: Kasiora.pl opinie

33 złote za pożyczkę na 1000 złotych na 30 dni (4 tygodnie). Moim zdaniem oferta niczego sobie, jednak ciekawe jak z warunkami i konsekwencjami gdy komuś noga się potknie. Jednak mimo wszystko jakoś nie chce mi się wierzyć, że ta oferta nie może się przebić, musi być jakiś haczyk.

No i ta domena "kasiora.pl". Strasznie nie profesjonalna.

Pozdrawiam.

3

Zastanawia mnie jeden fakt odnośnie tej całej firmy pozabankowej Kasiora.pl, a mianowicie to, czy raty są tygodniowe czy może comiesięczne.

Co do przebijania się ofert. Jest tyle tych wszystkich parabanków obecnie na rynku, że naprawdę, albo firma ta słabo inwestuje w reklamę, albo serio ma tak kiepskie warunki, że ludzie nie chcą tam po prostu brać pożyczek.

Czy ktoś brał tam pożyczkę i może powiedzieć coś więcej na ten temat?

4

Przy niskich ratach i długim okresie moim zdaniem odsetki są zbyt wielkie i można pokusić się o poszukanie innych, lepszych ofert na rynku.

Poza tym, w sieci można znaleźć wiele różnych opinii na ich temat, zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Jednak jeśli chcemy wziąć pożyczkę na krótki okres czasu to nawet oferta wydaje się być przyzwoita.

5

Póki co to także nadal nie wiem czy raty płaci się co tydzień czy może co miesiąc, bo jeśli co miesiąc to RRSO jest przeogromne moim zdaniem i śmiało można szukać lepszych ofert na rynku. Jeśli ktoś będzie takiej pożyczki potrzebował to niech napisze wspólnie sobie podumamy smile

Przy okazji witam wszystkich, jestem nowy na forum.

Pozdrawiam.

Kredytowe-forum.pl - wszystko o kredytach i pożyczkach, wszystko co musisz wiedzieć.

6

Witajcie.

Starałem się przekopać internet w poszukiwaniu regulaminu pożyczki na kasiora.pl aczkolwiek udało znaleźć mi się nic nie znaczący regulamin dotyczące wypełnienia i wysłania wniosku.

kasiora.pl regulamin

Jeśli ktoś ma dostęp do umowy bądź regulaminu pożyczki było by dobrze taki tutaj wstawić.

7

Jak dla mnie dość zabawnym zapisem w regulaminie podanym przez Administratora jest to:

3.Serwis kasiora.pl oswiadcza, ze dane przesylane przez klientow beda wylacznie udostepnione partnerowi oferujacemu pozyczki. Serwis kasiora.pl ponadto informuje, ze nie bedzie przechowywal danych klientow po ich przekazaniu partnerowi i zostana one usuniete z systemu serwisu kasiora.pl. Polityka prywatnosci.

Ciekawe komu przekazują nasze dane i czego potem możemy się spodziewać po takim przekazywaniu danych smile Jakieś smsy, uloteczki i tym podobne nękanie SPAMem.

Pozdrawiam.

Kredytowe-forum.pl - wszystko o kredytach i pożyczkach, wszystko co musisz wiedzieć.

8

Artykuł na temat Kasiora.pl znajduje się na naszym portalu informacyjnym: Pod lupą: Kasiora.pl
Zapraszam do dyskusji na ten temat smile

Pozdrawiam

9

Czy ktoś może jednak brał w tej firmie pożyczkę i może coś powiedzieć. czy kasiora.pl ma jakieś drastyczne środki windykacyjne czy może nie koniecznie?

Zależy mi na opiniach o serwisie kasiora.pl żeby mieć pewność czy jest sens tam brać pożyczkę czy może jednak nie.
Proszę o komentarze osoby, które brały tą pożyczkę lub znają kogoś kto brał takie pożyczki.

10

Ta firma jedynie pośredniczy dla jakiejś większej korporacji przy udzielaniu pożyczek, pewności nie mam jednak podejrzewam, że może chodzić o Providenta, chociażby z tego powodu, że mają praktycznie takie same warunki i kwoty oferowanych pożyczek.

Jednak czy Kasiora.pl to dobry wybór? Nadal śmiem twierdzić, że są o wiele lepsze oferty na rynku niż te oferowane przez kasiora.pl.

Pozdrawiam, Vero.