kredytowe-forum.pl

Szukanie zaawansowane  
+ kredytowe-forum.pl » Kredyty bankowe » Kredyt samochodowy
 Kredyt samochodowy

Autor Wątek: Kredyt samochodowy  (Przeczytany 5171 razy)

Marcin

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 12
Kredyt samochodowy
« dnia: Sierpień 24, 2020, 01:56:41 pm »

Siema, zamierzam kupić samochód na kredyt, jest to moje pierwsze podejście, a więc co za tym idzie brakuje mi doświadczenia.
Mam takie pytanie, gdyż kredyt samochodowy zaproponowano mi bezpośrednio u dilera aut, czy powinienem się obawiać czegokolwiek, w związku z taką ofertą? Może dużo lepszym rozwiązaniem jest udanie się do banku?
Co zresztą sądzicie o kredytach samochodowych, lepsze to niż leasing względnie pozyskanie auta za pośrednictwem kredytu gotówkowego?
Zapisane

Trexit

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kredyt samochodowy
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 08, 2020, 02:09:51 pm »

Mogę ci polecić jak najbardziej kredyt samochodowy, zwłaszcza w Volkswagen Bank lub Toyota Bank, dlaczego akurat w takim miejscu?
Bowiem jeżeli interesuje nas możliwość pozyskania auta ich marki, to możemy liczyć na dużo korzystniejsze warunki, bardziej atrakcyjne oprocentowanie, brak potrzeby dysponowania wkładem własnym, pełen pakiet ubezpieczenia i jeszcze inne ciekawe rozwiązania.
Oczywiście jest to kredyt skonstruowany w taki sposób, aby miał jedno jasne przeznaczenie, możliwość sfinansowania wyłącznie zakupu samochodu.

W moim przypadku było to auto warte około 80 tyś, oprocentowanie na poziomie 3-4% co uważam za atrakcyjne, i dodatkowo rozłożenie go na 8 lat.

Zapisane
+ kredytowe-forum.pl » Kredyty bankowe » Kredyt samochodowy
 Kredyt samochodowy