Kredyty bankowe > Kredyt gotówkowy

Ile trwa weryfikacja wniosku o kredyt gotówkowy?

(1/1)

Trexit:
Witam, może mi tutaj ktoś pomoże w uzyskaniu odpowiedzi na jednego bardzo nurtujące mnie aktualnie pytanie, a mianowicie ile tak naprawdę trwa weryfikacja wniosku o kredyt gotówkowy?

Zamierzam się starać o niemały w wysokości 120 tyś zł, który jest mi bardzo szybko potrzebny i tak się właśnie zastanawiam, jakie czynniki mają wpływ na tempo procesowania mojego wniosku?

Oczywiście BIK mam jak najbardziej w porządku, nie inaczej wygląda kwestia dochodów czy też dotychczasowych spłat posiadanych przeze mnie zobowiązań

tidimel:
Na pewno jednym z czynników jest kwota jaką chcesz pożyczyć, przy niedużych kredytach odpowiedź na swój wniosek kredytowy możesz otrzymać nawet w kilkanaście minut.

Duże znaczenie w tym przypadku będzie też miało to, czy składasz wniosek przez internet czy też w jednym z oddziałów banku. Jednak najczęściej kończy się to w ten sposób, że jeszcze przy tej samej wizycie otrzymujesz odpowiedź na swój wniosek kredytowy. W przypadku kredytów gotówkowych nie jest wymagana zbyt duża ilość dokumentacji także powinieneś otrzymać odpowiedź jeszcze tego samego dnia.

Pozdrawiam, Tid.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej