Kredyty bankowe > Kredyt gotówkowy

Korzystaliście już z usług doradcy kredytowego?

(1/1)

Sowa:
W odniesieniu do kredytu gotówkowego, zastanawia mnie jak wiele osób miało okazję spotkać sie z kimś takim, jak doradca kredytowy..
Ja uważam, iż w dzisiejszych czasach pomimo dostępu do informacji takich jak ogólne warunki czy koszta związane z daną ofertą jednego z banków, lub też samodzielnego działania poprzez wykorzystanie kalkulatora kredytowego online a nawet rankingu kredytów gotówkowych..to jednak doradca jest kimś u kogo warto się zjawić...
Przede wszystkim przy okazji spotkania się z nim, uzyskamy pomoc przy przygotowaniu wniosku i wszystkich niezbędnych oraz potrzebnych dokumentów, czasem wręcz przeanalizuje on rynek pod kątem najbardziej atrakcyjnej oferty..

Pamiętajmy, że profesjonalni doradcy kredytowi nie oczekują od nas zapłaty..ich zarobek to nic innego jak prowizja którą otrzymują od banku, jaki poprzez nich udzielił kredytu gotówkowe a doradcy zajęli się nijako sprzedażą gotowego produktu finansowego

Jakie są inne wasze spostrzeżenia?

Remax:
Ja swojego doradcę kredytowego, mogę jedynie pochwalić i to nie w kontekście jednego kredytu, jaki wraz z nim uzyskałem.
Współpracuję z nim już wiele lat, i nigdy tak naprawdę nie poniosłem z tego tytułu jakichkolwiek kosztów (tutaj pamiętajcie, iż żaden profesjonalny czy renomowany doradca kredytowy który działa na rynku, nie oczekuje od was żadnych przedpłat czy innych opłat, ich prowizja wynika z zupełnie odmiennego faktu).
Niestety na rynku pojawiają się doradcy kredytowi, którzy tak naprawdę niewiele mają wspólnego z adekwatną co za tym idzie profesją, zupełnie psując opinię tym, jacy działają w konkretny dla klienta sposób.

Oczywiście doradca kredytowy to przede wszystkim :

- Przeanalizowanie rynku pod kątem odpowiedniej dla mnie oferty
- Zaprezentowanie tych które znalazł, z uwzględnieniem najbardziej atrakcyjnej
- Pomoc w przygotowaniu wniosku
- Wsparcie przy procesowaniu wniosku w danym banku lub innej instytucji finansowej

Jednym słowem ja dzięki doradcy, nie muszę sam się angażować gdy idzie o konieczność starania się o kredyt, pozostaje mi tylko zapoznać się i zaakceptować warunki umowy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej