Reply To: Czy Vivus sprawdza BIK?

#542 Cytat

Cześć.

Oczywiście na samym początku będziesz otrzymywał swego rodzaju monity, a więc dział windykacji firmy VIVUS będzie próbował się z Tobą skontaktować. Wbrew pozorom i wszędobylskim negatywnym opiniom, to tak naprawdę taki dział windykacji podchodzi do tematu polubownie, próbując załatwić sprawę korzystnie dla obydwu stron — taka firma po prostu chce odzyskać pożyczone Tobie pieniądze i inne należności z tym związane.

Niespłacanie pożyczki i brak kontaktu w okresie od kilku, a nawet kilkunastu tygodni, będzie skutkował podjęciem dalszych kroków. Oczywiście szybkość podjęcia tych kroków zależna jest od “kontaktowości” danego klienta.

W grę może wejść zewnętrzna agencja “skupująca” długi, jak również sprawa sądowa. W przypadku tej drugiej wyrok zapada średnio po okresie 4 miesięcy i wtedy komornik z właściwym wyrokiem może zacząć wykonywać swoje zadania.

Na naszym forum kredytowe może znaleźć również inne wątki w temacie nie tylko firmy VIVUS, ale także znajdziesz Opinie o Bocian Pożyczki.

Ponadto jeśli masz inne pytania, śmiało korzystaj i pisz, na głównej stronie znajdziesz wiele ciekawych wpisów na tematy finansowe, takie jak chociażby Co znajduje się w raporcie BIK?

Pozdrawiamy.