Reply To: W jakim banku bezpieczny kredyt 2 procent?

Forums Finanse osobiste Kredyty mieszkaniowe W jakim banku bezpieczny kredyt 2 procent? Reply To: W jakim banku bezpieczny kredyt 2 procent?

#585 Cytat

Michał, mi się wydaje, że znasz się bardzo dobrze 🙂

To proste, że banki wolą udzielać kredytu osobom, które posiadają wkład własny. To raczej normalne, że osoba, której udało się odłożyć jakieś tam kilkadziesiąt złotych w przeciągu kilkunastu czy tam kilkudziesięciu miesięcy będzie bardziej wiarygodna dla banku, niż osoba, która chciałaby wziąć kredyt bez wkładu własnego. To nie jest 5 tysięcy złotych, tylko niejednokrotnie nawet 500 tysięcy złotych, a ryzyko jest o wiele większe. Bezpieczny kredyt 2 procent to naprawdę dobra opcja, zobaczymy, czy doczekamy się magicznego kredytu za zero procent, który został obiecany przez pewne ugrupowania polityczne. Należy jednak pamiętać, że za wszystko i tak płacą zwykli podatnicy…

Banki, to też nie są firmy pozabankowe, które podejmują ryzyko. Odpowiednie sprawdzenie potencjalnego klienta dla banku to priorytet. Szczególnie przy wysokich pożyczkach.

Nie mnie jednak, tak samo jak naszego Administratora, tak samo i mnie jako moderatora, cieszy to, że to forum kredytowe nabiera nieco więcej życia i póki co, piszą tutaj osoby wartościowe, które nie spamują swoimi propozycjami usuwania BIKu i tym podobnych.

Życzę spokojnego wieczoru, bezpiecznego przede wszystkim.

Pozdrawiam, Mod.