Reply To: Gdzie najlepiej kupować sprzęt AGD i RTV na raty?

Forums Finanse osobiste Gdzie najlepiej kupować sprzęt AGD i RTV na raty? Reply To: Gdzie najlepiej kupować sprzęt AGD i RTV na raty?

#734 Cytat

RTV Euro AGD – jeśli kupowałem, to tam zawsze kupowałem sprzęt, czy to na raty czy nie, ale ich reklama raty 0% nigdy się nie okazały ściemą. Jak w porównaniu do pewnego innego marketu, który ma w swoim członie Media, ale nie powiem czy Expert, czy Markt. Zawsze sprawdzajcie co podpisujecie, niestety niektórzy sprzedawcy i to już raczej kwestia jednostki, jest taka, że za wszelką cenę próbują przemycić jakieś ubezpieczenie, dodatkową ochronę i tak dalej, co jest raczej chyba znane.

Bądź stanowczy, odmawiaj ubezpieczeń, dodatkowych ochron, chyba że naprawdę martwisz się o to, że po prostu może Ci się coś zniszczyć w trakcie użytkowania, szczególnie jak masz dzieci.

Jeśli sklep oferuje raty 0% za sprzęt, egzekwuj to, bierz raty 0%, a nie z dodatkowymi produktami, przed podpisaniem, policz sobie na kalkulatorze w telefonie, czy faktycznie wychodzi taka rata zero procent.

Na naszym forum kredytowe znajdziesz więcej porad, także zaglądaj, pytaj, czytaj!

M.