Gdzie najlepiej kupować sprzęt AGD i RTV na raty?

Forums Finanse osobiste Gdzie najlepiej kupować sprzęt AGD i RTV na raty?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #658 Reply | Cytat
  JaceK

   Naszło mnie takie pytanie, bo większość sklepów internetowych tych popularnych marketów “elektronicznych” posiada oferty na raty, teraz mam tylko pytanie, który sklep posiada najlepszą ofertę ratalną jeśli chodzi o takie zakupy?

   Wiadomo, że raty 0% finalnie nie zawsze okazują się takie kolorowe i dobre, czy ktoś z Was tutaj może mi podpowiedzieć, jakie elektromarket posiada prawdziwą ofertę zero procent rat?

   Dzięki!

   #734 Reply | Cytat

   RTV Euro AGD – jeśli kupowałem, to tam zawsze kupowałem sprzęt, czy to na raty czy nie, ale ich reklama raty 0% nigdy się nie okazały ściemą. Jak w porównaniu do pewnego innego marketu, który ma w swoim członie Media, ale nie powiem czy Expert, czy Markt. Zawsze sprawdzajcie co podpisujecie, niestety niektórzy sprzedawcy i to już raczej kwestia jednostki, jest taka, że za wszelką cenę próbują przemycić jakieś ubezpieczenie, dodatkową ochronę i tak dalej, co jest raczej chyba znane.

   Bądź stanowczy, odmawiaj ubezpieczeń, dodatkowych ochron, chyba że naprawdę martwisz się o to, że po prostu może Ci się coś zniszczyć w trakcie użytkowania, szczególnie jak masz dzieci.

   Jeśli sklep oferuje raty 0% za sprzęt, egzekwuj to, bierz raty 0%, a nie z dodatkowymi produktami, przed podpisaniem, policz sobie na kalkulatorze w telefonie, czy faktycznie wychodzi taka rata zero procent.

   Na naszym forum kredytowe znajdziesz więcej porad, także zaglądaj, pytaj, czytaj!

   M.

  Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  Reply To: Gdzie najlepiej kupować sprzęt AGD i RTV na raty?
  Your information:
  Forums Finanse osobiste Gdzie najlepiej kupować sprzęt AGD i RTV na raty?