Czy Bocian Pożyczki sprawdza bazy?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #576 Reply | Cytat
  Olka93

   Witam wszystkich.

   Poszukuje odpowiedzi na pytanie dotyczące firmy Bocian Pożyczki, a mianowicie tego, czy sprawdzają oni bazy BIK, KRD i tym podobne. O co chodzi? Chodzi o to, że chciałabym u nich wziąć pożyczkę w celu spłacenia innej pożyczki, a niekoniecznie chciałabym, żeby oni dowiedzieli się o moich pozostałych pożyczkach, które mam.

   Nie wiem jak oni do tego mogli by podejść, gdyby widzieli, że mam kredyt gotówkowy w jednym banku, do tego pożyczkę w Providencie. Czy Bocian Pożyczki sprawdza bazy?

   Potrzebuję konkretnej odpowiedzi na te pytania:

   Czy Bocian Pożyczki sprawdza BIK?

   Czy Bocian Pożyczki sprawdza KRD?

   Czy Bocian Pożyczki sprawdza jakiekolwiek bazy dłużników?

   Z góry dzięki za poświęcony czas, Olka.

   #582 Reply | Cytat

   Odpowiedź jest prosta, prawie tak prosta, jak Twoje pytania, a więc mówiąc krótko — Bocian Pożyczki sprawdza bazy, takie jak BIK czy KRD. Jednak pomimo tego, jakie opinie Bocian Pożyczki ma w internecie, to powiedzmy sobie szczerze, przymykają oni oko na to, że ktoś jest w BIK. Powiem krótko — pomimo tego, że jesteś w BIK, masz szansę na to, by dostać pożyczkę w Bocianie. Najważniejsza jest Twoja zdolność kredytowa — czyli ocena tego, czy będziesz w stanie spłacać zaciągniętą pożyczkę.

   Poza tym dziękujemy, że korzystasz z naszej strony, jaką jest forum kredytowe. Dzięki nowym użytkownikom mamy możliwość rozwijania się, co bardzo nas cieszy. Zajrzyj również do naszej sekcji blogowej, gdzie posiadamy wiele ciekawych wpisów, traktujących między innymi o opiniach na temat firm pozabankowych, finansów osobistych i wielu innych.

   Pozdrawiamy.

  Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  Reply To: Czy Bocian Pożyczki sprawdza bazy?
  Your information: