Dlaczego tak mocno zaniżają zdolność kredytową?

Forums Finanse osobiste Kredyty mieszkaniowe Dlaczego tak mocno zaniżają zdolność kredytową?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #273 Reply | Cytat
  Mateusz

   Kurczę, muszę się Wam pożalić, chciałbym kupić w kredycie swoje mieszkanie, zarabia, prawie 5 tysięcy złotych na rękę, jednak z kalkulatorów kredytowych, maksymalna kwota, jaką mogę uzyskać to raptem 320 tysięcy złotych, czy to tak naprawdę wygląda jak w tym kalkulatorach?

   Wolałbym swoje mieszkanie spłacać, niż komuś płacić na ratę kredytu… Czy naprawdę teraz tak ciężko o jakiekolwiek wzięcie kredytu w sensownych warunkach? Czy będzie tylko gorzej? To jest dramat dla zwykłych obywateli, którzy chcieliby się po prostu ustatkować… Mam zwyczajnie doła…

   #507 Reply | Cytat

   Cześć.

   Przyjmując, że Twoje zarobki to 5 tysięcy złotych na rękę, to w programie bezpieczny kredyt 2 procent (przy założeniu, że masz UoP na czas nieokreślony, dobre stanowisko, żadnych innych kredytów i zbowiązań, nikogo na utrzymaniu) w zależności oczywiście od banku, Twoja zdolność kredytowa na okres 30 lat jest większa niż 400 tysięcy złotych?

   Z jakich kalkulatorów korzystałeś? Może warto będzie wybrać się do sprawdzonego doradcy kredytowego? Pamiętaj, że ich zarobek leży na głowie banku, a nie Twojej, także jest to darmowa opcja jak najbardziej.

   Jeśli masz więcej pytań, nasze forum kredytowe służy pomocą! W międzyczasie polecamy lekturę naszego wpisu blogowego na temat: Jak poprawić swoją zdolność kredytową?

   Pozdrawiamy.

  Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  Reply To: Dlaczego tak mocno zaniżają zdolność kredytową?
  Your information:
  Forums Finanse osobiste Kredyty mieszkaniowe Dlaczego tak mocno zaniżają zdolność kredytową?