Jak wyjść z pętli zadłużenia? Potrzebuję pomocy!

Forums Forum dla zadłużonych Jak wyjść z pętli zadłużenia? Potrzebuję pomocy!

 • This topic is empty.
Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #2995 Reply | Cytat
  AlicjaB

   Cześć wszystkim,

   Jestem w pętli zadłużenia i już nie wiem, co robić. Mam kilka kredytów i pożyczek, których nie jestem w stanie spłacać na bieżąco. Co miesiąc brakuje mi pieniędzy na podstawowe potrzeby, a odsetki tylko rosną. Moje długi zaczynają mnie przerastać i czuję, że nie mam już nad nimi kontroli. Zaczęło się od jednego kredytu, ale potem wpadłem w spiralę pożyczania, aby spłacić wcześniejsze zobowiązania.

   Próbowałem rozmawiać z bankami i firmami pożyczkowymi, ale nie uzyskałem żadnej konkretnej pomocy. Każdy tylko chce, żebym zapłacił jak najszybciej, a ja po prostu nie mam skąd wziąć tych pieniędzy. Słyszałem o konsolidacji długów, ale nie wiem, czy to dobre rozwiązanie w mojej sytuacji.

   Czy ktoś tutaj, na forum dla zadłużonych, ma doświadczenie w wychodzeniu z takiej sytuacji? Jakie kroki mogę podjąć, żeby wreszcie wyjść na prostą? Może są jakieś organizacje lub instytucje, które pomagają zadłużonym osobom? Każda pomoc i rada będzie dla mnie cenna! Nie wiem już, do kogo mogę się zwrócić i jak zacząć rozwiązywać ten problem. Proszę, podzielcie się swoimi doświadczeniami i sugestiami. Dziękuję z góry za każdą odpowiedź.

  Viewing 1 post (of 1 total)
  Reply To: Jak wyjść z pętli zadłużenia? Potrzebuję pomocy!
  Your information:
  Forums Forum dla zadłużonych Jak wyjść z pętli zadłużenia? Potrzebuję pomocy!