Lepiej kredyt samochodowy czy gotówkowy?

Forums Finanse osobiste Kredyty samochodowe Lepiej kredyt samochodowy czy gotówkowy?

 • This topic has 2 replies, 1 voice, and was last updated 8 miesiące ago by Mądry.
Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #170 Reply | Cytat
  Mariusz

   Cześć. Planuję w najbliższym czasie zmienić samochód, ponieważ mój aktualny jest już coraz starszy i coraz częściej się psuje. Zastanawiam się teraz co będzie lepsze, kredyt samochodowy czy może po prostu gotówkowy?

   Wartość mojego pojazdu to 10 tysięcy złotych, za tyle minimum chcę go sprzedać. Samochód, który mam wstępnie “zarezerwowany” u znajomego to kwestia 40 tysięcy złotych, odłożone mam kolejne 10 tysięcy złotych. W sumie będę potrzebował kredytu na 20 tysięcy złotych, z jak najkrótszym terminem spłaty, jednak nie więcej niż 2 tysiące złotych miesięcznie.

   Może ktoś mi doradzić, jakiego kredytu powinienem szukać?
   Z góry dzięki za pomoc
   Mariusz

   #224 Reply | Cytat

   Przy tak niskiej kwocie pieniężnej, jakiej będziesz potrzebował, najlepiej naszym zdaniem jest wziąć po prostu kredyt gotówkowy. Kredyt samochodowy bierze się przede wszystkim wtedy, kiedy kwoty są o wiele wyższe, 20 tysięcy złotych udzieli Ci większość banków, a Twoje auto nie będzie “przywiązane” do banku.

   Pozdrawiamy.

   #242 Reply | Cytat
   Mądry

    Jestem tego samego zdania co poprzednik (chyba Admin), nie bawiłbym się w żadne kredyty samochodowe nawet tak do 60-70 tysięcy, to jest tylko dawanie możliwości dla banku, żeby potem Ci takie auto zabrał po kosztach…

   Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
   Reply To: Lepiej kredyt samochodowy czy gotówkowy?
   Your information:
   Forums Finanse osobiste Kredyty samochodowe Lepiej kredyt samochodowy czy gotówkowy?