Reply To: W jakim banku bezpieczny kredyt 2 procent?

Forums Finanse osobiste Kredyty mieszkaniowe W jakim banku bezpieczny kredyt 2 procent? Reply To: W jakim banku bezpieczny kredyt 2 procent?

#530 Cytat

Cześć. Pisaliśmy niedawno odpowiedź na podobne pytanie. Z wiedzy, którą posiadamy, to przodują dwa banki PKO i Pekao. Przy czym Pekao, ma poważne opóźnienia nawet po złożeniu dyspozycji przelewu po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, takie opóźnienia sięgają nawet kilkunastu dni.

Z kolei w PKO nieco szybciej, sprawniej i bardziej kontaktowo. Nie ma co ukrywać, że obecnie banki zasypywane są wnioskami o bezpieczny kredyt 2 procent.

Na innych forach kredytowych dużo się o tym pisze, nasze forum kredytowe jest dość nowe, dlatego też dziękujemy za zaufanie i zadanie pytania.

Jedyne co możemy podpowiedzieć na chwilę obecną, to nie zwlekać, szukać odpowiedniego mieszkania, składać wniosek i czekać na dalszą procedurę. Program bezpieczny kredyt 2 procent jest okej, wiadome jest, że wszyscy podatnicy za to zapłacą, ale jeśli nie masz innych ulg, na dzieci itd., to dlaczego miałabyś z tego nie skorzystać?

W ramach przypomnienia polecamy zapoznanie się z ciekawym wpisem na naszym blogu dotyczącym kredytu bezpiecznego 2%, a właściwie warunków, jakie trzeba spełnić, link jak zawsze poniżej:

Jakie warunki ma bezpieczny kredyt 2 procent?

Spora część młodych ludzi, żartobliwie mówi, że jedyna ulga, na jaką mogą liczyć w tym kraju to ta, kiedy oddadzą mocz. Smutne to jednocześnie i prawdziwe. Z naszej strony życzymy powodzenia!

Pozdrawiamy.