Czy będzie kredyt 0% dla młodych?

Forums Finanse osobiste Kredyty mieszkaniowe Czy będzie kredyt 0% dla młodych?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #655 Reply | Cytat
  Szelig

   Hucznie w trakcie wyborów mówiono o tym, że pewna partia polityczna chce pójść na rękę młodych ludzi i dać im możliwość kupna swojego pierwszego “EM”. Jestem ciekaw, czy jest to w ogóle możliwe i czy ktoś z Was wie coś więcej na ten temat? Czy jest już jakiś projekt? Może jakieś mniej lub bardziej szczegółowe informacje na ten temat?

   Bardzo mnie to ciekawi, szczególnie czytając inne wątki na tym forum i przede wszystkim to, że na kredyt 2 procent to w ogóle mieli wydać ponad 12 mld złotych…

   Ciekawe jak się rozwinie moje pytanie! 🙂

   #656 Reply | Cytat

   Jeśli mamy być totalnie szczerzy, to tak naprawdę, te wszystkie obietnice zawsze można włożyć między książki, co z tego konkretnie wyjdzie? Nikt tego nie wie, dopóki się na Wiejskiej nie dogadają, nie zacznie jeden z drugim się kłócić, jednak nie od tego nasze forum jest.

   Oprócz obietnicy kredytu zero procent, 0% czy 0 procent, zwał jak zwał, to niestety nie mamy konkretnych szczegółów w tym teamcie jako zwykli obywatele.

   Niemniej jednak polecam śledzić nasze forum, żeby dowiedzieć się, co będzie się działo w przyszłości, w końcu kredytowe forum jest darmowe, nic za nie nie płacicie i każdy może na nim napisać, co mu dusza gra.

   Pozdrawiamy i życzymy bezpiecznych podróży w tym listopadowym okresie.

  Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  Reply To: Czy będzie kredyt 0% dla młodych?
  Your information:
  Forums Finanse osobiste Kredyty mieszkaniowe Czy będzie kredyt 0% dla młodych?