Jak ma działać kredyt 0% na mieszkanie?

Forums Finanse osobiste Kredyty mieszkaniowe Jak ma działać kredyt 0% na mieszkanie?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #722 Reply | Cytat
  Martin

   Cześć.

   Przed wyborami partie polityczne przeganiały się dosłownie w różnych pomysłach dotyczących obietnic, a w szczególności jeśli chodzi o dopłaty dla młodych osób, chcących kupić swoje pierwsze mieszkanie. Czy ktoś może mi podpowiedzieć, na jakiej zasadzie miałby działać program 0% na mieszkanie, który proponowała KO? Coś więcej na ten temat już wiadomo, czy jeszcze nie do końca?

   Dzięki z góry za wszelkie odpowiedzi w tym temacie!

   #837 Reply | Cytat
   JerzyJerzy

    Tak jak już gdzieś to dzisiaj zobaczyłem na tym forum kredytowe, to, prawdę mówiąc, nie ma co się spodziewać żadnego programu dopłat od strony tego rządu, przynajmniej w tym roku, ze swojej magicznej listy stu obietnic KO, to już kilku nie spełnili i nie spełnią, i to umyślnie.

    Moim zdaniem dramat.

    Totalny.

    #1030 Reply | Cytat

    Ostatnio stworzyliśmy wpis blogowy, który opisuje program mieszkaniowy, który ma być wprowadzony w połowie tego roku (2024). Nazywa się on Mieszkanie na Start, a poniżej linkuje Wam bezpośrednio ten wpis.

    Jakie warunki ma Mieszkanie na Start 2024?

    Raczej na 0% kredyty nie mamy co liczyć, w szczególności, że proponowany program przez obecny rząd jest nieco gorszy niż Bezpieczny Kredyt 2%, który jakby nie patrzeć odszedł już do lamusa.

   Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
   Reply To: Jak ma działać kredyt 0% na mieszkanie?
   Your information:
   Forums Finanse osobiste Kredyty mieszkaniowe Jak ma działać kredyt 0% na mieszkanie?