Czy Vivus jest bezpieczny?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #472 Reply | Cytat
  Antoni

   Cześć. Mam pytanie odnośnie tych pożyczek pozabankowych, które są stricte skierowane do osób, które w banku raczej nie mają co szukać pomocy finansowej.

   Słyszałem o różnych firmach, o Bocianie, o Providencie, ale jestem ciekaw czy ktoś tutaj na tym forum jest w stanie mi powiedzieć coś więcej na temat Vivus? Czy Vivus jest bezpieczny? Czy można zaliczyć tą firmę do bezpiecznych i udzielających pożyczek na nielichwiarskich zasadach?

   Z góry dzięki za odpowiedzi.

   #543 Reply | Cytat

   Cześć.

   Jak wszystkie firmy pozabankowe, tak również Vivus, musi spełniać wiele wymogów, między innymi tych ustawowych. Biorąc u nich pożyczkę, masz wszelką dokumentację do wglądu i do zaakceptowania przed finalnym podpisaniem umowy. Nie ma tam nic nadzwyczajnego.

   Uważaj jednak na niekorzystne dla Ciebie warunki, o ile spłacisz to wszystko w terminie, to będzie dobrze, jeśli nie, to niestety koszta windykacji, czy odsetek mogą Cię niemiło zaskoczyć.

   To nie jest tak, że firmy pozabankowe szukają “osłów” to normalne działalności, które pożyczają pieniądze, jednak na mniej korzystnych warunkach dla pożyczającego. Takie firmy jak Vivus sprawdzają BIK, czy KRD, jednak są w stanie podejść do wyników z takich baz informacyjnych o wiele bardziej liberalnie. Stąd też mniej korzystne warunki dla Ciebie jako pożyczającego. Większość z nas wie również, jakie opinie o vivus są wystawiane na różnych strona internetowych, chociażby nasze forum kredytowe jest tego dowodem.

   Jest dużo wątpliwości, niejasności, ale summa summarum wychodzi zawsze na to, że te negatywne opinie pojawiają się od ludzi, którzy zwyczajnie nie spłacali na czas swojej pożyczki, a późniejsze koszta, na które notabene się zgodzili — po prostu ich przerosły.

   Pozdrawiamy

  Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  Reply To: Czy Vivus jest bezpieczny?
  Your information: