Jakie są opinie o Provident?

 • This topic has 2 replies, 1 voice, and was last updated 1 miesiąc ago by Majx.
Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #480 Reply | Cytat
  Karol

   Przeglądałem wszelkie możliwe pożyczki pozabankowe, takie, gdzie nie koniecznie te firmy sprawdzają BIK KRD czy inne tego typu miejsca. Mój wybór prawie na 99% padł na Provident. Teraz mam pytanie do Was, bo widzę, że to forum kredytowe jest w miarę nowe i raczej bez obecności osób, które starają się sprzedać nawet największe fekalia w złotym opakowaniu. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy Provident jest godny uwagi pod względem ich warunków, tego co oferują, jak wygląda u nich spłata, opłaty, procentowe zadłużenie itd.

   Z góry dziękuje za wszelkie opinie, podpowiedzi i informacje na temat tej firmy pozabankowej.

   Dzięki, Karol.

   #578 Reply | Cytat

   Cześć.

   Pożyczka w Provident podobnie jak większość pożyczek pozabankowych może wiązać się z większymi kosztami, to raczej normalnie i chyba każdy o tym wie.

   Jeśli chodzi o koszta, cóż, możesz sam je sprawdzić w kalkulatorze pożyczki gotówkowej w Provident na ich stronie. Dla przykładu pożyczka 4000 złotych na okres 12 miesięcy to finalny koszt około 4580 złotych. Mówiąc inaczej, biorąc pożyczkę na rok, na kwotę 4000 złotych musisz im za to zapłacić niecałe 580 złotych więcej, niż wziąłeś. Czy to się opłaca? Jeśli nie masz innego wyboru, niż Provident czy inna pożyczka pozabankowa — to tak, na naszym forum kredytowe, raczej nikt nie udzieli Ci bardziej szczegółowej odpowiedzi.

   Zostają również pożyczki prywatne przez internet czy też lokalne, jednak z tym już może być różnie, a w takim przypadku nikt Ci już tego nie zweryfikuje. Rada ode mnie, czytaj dokładnie to, co podpisujesz, czy to w przypadku pożyczek pozabankowych, czy też prywatnych.

   Niewiedza wrogiem każdego, a “nieczytanie” to strzał w kolano.

   Pozdrawiam, Mod.

   #2314 Reply | Cytat
   Majx

    Pamiętaj, że jedyną pozytywną sprawą w przypadku pożyczek pozabankowych, czy to w Vivus, Provident czy gdziekolwiek indziej, jest kwestia Biura Informacji Kredytowej.

    Warunki mają na granicy lichwiarstwa, na tyle, o ile pozwala im ustawa antylichwiarska, mają oczywiście dostęp do BIK, jednak Provident nie sprawdza BIK, a przynajmniej nie tak skrupulatnie, jak robią to normalne instytucje bankowe.

   Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
   Reply To: Jakie są opinie o Provident?
   Your information: