Czy Provident sprawdza BIK?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #577 Reply | Cytat
  Marzena84

   Planuję wziąć w najbliższym czasie pożyczkę pozabankową w Providencie, wydaje mi się, że biorąc pod uwagę to co oferują jeśli chodzi o odsetki czas kredytowania to jest to dobra opcja. Mam jednak pytanie od znawców i profesjonalistów z tego forum, czy Provident sprawdza BIK?

   Wiadomo, w BIK jest praktycznie wszystko, jednak czy Provident sprawdza BIK? Ktoś mi może odpowiedzieć na moje pytani krótko, zwięźle i na temat? Jeśli nawet jestem w BIK i nie do końca mam dobrą historię kredytową, to czy mam się czego obawiać?

   Za wszelkie informacje naprawdę mocno z góry dziękuję.

   #579 Reply | Cytat

   Krótko i na temat? Tak, Provident sprawdza takie bazy jak BIK. Jak każda instytucja finansowa, akurat w tym przypadku pozabankowa, ma ona dostęp do bazy BIK, jak również wpisuje swoich pożyczkobiorców do takiej bazy. Pożyczka gotówkowa, to pożyczka gotówkowa, nie ma tutaj odchyleń.

   Jedynie w przypadku pożyczek prywatnych możesz liczyć na to, że ktoś Cię nie sprawdzi, nigdzie nie wpisze i tym podobne i to nie zawsze do końca tak kolorowo to wygląda.

   Nasze forum kredytowe ciągle się rozwija i wiem, że w niedługim czasie pojawi się obszerny artykuł na temat firmy pożyczkowej, jaką jest Provident, opiszemy tam na pewno kiedy się pojawiła w naszym kraju, jak obecnie działa, jakie są możliwości pożyczkowe które oferuje, a także inne ciekaw rzeczy z tym tematem związane, dlatego zapamiętaj adres naszej strony.

   Pozdrawiam, Mod.

  Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  Reply To: Czy Provident sprawdza BIK?
  Your information: