Czy warto inwestować w kryptowaluty w 2024 roku?

Forums Inwestowanie Czy warto inwestować w kryptowaluty w 2024 roku?

 • This topic is empty.
Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #841 Reply | Cytat
  Hubertus

   Czy ktoś z Was jest już od dłuższego czasu w temacie kryptowalut i inwestowania oraz zarabiania pieniędzy właśnie w taki sposób? Chciałbym w najbliższym czasie spróbować swoich sił w tym temacie jednak totalnie nie wiem od czego zacząć, jak zdobyć wiedzę na temat kryptowalut, a także inwestowania swoich pieniędzy w tego rodzaju “biznes”.

   Chociaż może biznes to złe określenie, jednak moim zdaniem zarabianie pieniędzy to zawsze będzie biznes, niezależnie do tego w jaki sposób to robimy.

   Czy na tym forum kredytowe znajdę kogoś, kto zna się na inwestowaniu w kryptowaluty i mógłby mi podpowiedzieć od czego zacząć?

   #878 Reply | Cytat
   KryptoMati

    Moim zdaniem jak najbardziej warto zainwestować w kryptowaluty, tylko pytanie powstaje następujące, w jaki sposób chcesz tam “grać”, długo czy krótkoterminowo.

    Jeśli krótki terminowo i masz tam zamiar zaglądać codziennie, to już teraz Ci mogę podpowiedzieć jedną rzecz, zero emocji, pamiętaj, “jak spadło to i wzrośnie, jak wzrosło, to i spadnie”.

    Jedna podstawowa zasada żeby nie stracić hajsu na tego typu inwestowaniu.

    W co inwestować? Jak lubisz ryzyko to memcoiny, jak wolisz stabilnie, to Bitcoin, Solana, Ethereum, XRP i tak dalej, te które mają największy stopień, spieniężenia.

    Przede wszystkim dużo czytaj, zgłąb ten świat na tyle na ile będziesz mógł, żeby móc zrozumieć ten rynek.

    Pozdro.

   Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
   Reply To: Czy warto inwestować w kryptowaluty w 2024 roku?
   Your information:
   Forums Inwestowanie Czy warto inwestować w kryptowaluty w 2024 roku?