Czy warto inwestować w kryptowaluty w 2024 roku?

Forums Inwestowanie Czy warto inwestować w kryptowaluty w 2024 roku?

 • This topic is empty.
Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #841 Reply | Cytat
  Hubertus

   Czy ktoś z Was jest już od dłuższego czasu w temacie kryptowalut i inwestowania oraz zarabiania pieniędzy właśnie w taki sposób? Chciałbym w najbliższym czasie spróbować swoich sił w tym temacie jednak totalnie nie wiem od czego zacząć, jak zdobyć wiedzę na temat kryptowalut, a także inwestowania swoich pieniędzy w tego rodzaju “biznes”.

   Chociaż może biznes to złe określenie, jednak moim zdaniem zarabianie pieniędzy to zawsze będzie biznes, niezależnie do tego w jaki sposób to robimy.

   Czy na tym forum kredytowe znajdę kogoś, kto zna się na inwestowaniu w kryptowaluty i mógłby mi podpowiedzieć od czego zacząć?

   #878 Reply | Cytat
   KryptoMati

    Moim zdaniem jak najbardziej warto zainwestować w kryptowaluty, tylko pytanie powstaje następujące, w jaki sposób chcesz tam “grać”, długo czy krótkoterminowo.

    Jeśli krótki terminowo i masz tam zamiar zaglądać codziennie, to już teraz Ci mogę podpowiedzieć jedną rzecz, zero emocji, pamiętaj, “jak spadło to i wzrośnie, jak wzrosło, to i spadnie”.

    Jedna podstawowa zasada żeby nie stracić hajsu na tego typu inwestowaniu.

    W co inwestować? Jak lubisz ryzyko to memcoiny, jak wolisz stabilnie, to Bitcoin, Solana, Ethereum, XRP i tak dalej, te które mają największy stopień, spieniężenia.

    Przede wszystkim dużo czytaj, zgłąb ten świat na tyle na ile będziesz mógł, żeby móc zrozumieć ten rynek.

    Pozdro.

    #1982 Reply | Cytat
    Kazik

     Według mnie nie ma większego znaczenia, czy krótko czy długo terminowo. Ważne, żeby posiadać wiedze.

     Obecnie robi się coraz większy “hype” na kryptowaluty, są one teraz łatwo dostępne do zakupu dzięki wielu giełdom (choć tam nie jesteś właścicielem tych krypto – przykładu upadek giełdy FTX).

     Nie mniej jednak moim zdaniem warto co miesiąc inwestować kilkaset złotych, tyle ile kto może właśnie w kryptowaluty. Takie coś można potraktować jako konto oszczędnościowe, które może sie okazać naprawdę wiele warte po kilku latach 🙂

    Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
    Reply To: Czy warto inwestować w kryptowaluty w 2024 roku?
    Your information:
    Forums Inwestowanie Czy warto inwestować w kryptowaluty w 2024 roku?