Gdzie dostanę szybką pożyczkę przez internet?

Forums Finanse osobiste Kredyty gotówkowe Gdzie dostanę szybką pożyczkę przez internet?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #1441 Reply | Cytat
  Grzesiek-PO

   Potrzebuję pilnie pożyczyć 5000 zł na naprawę samochodu. Nie mam czasu na chodzenie po bankach i zbieranie zaświadczeń. Szukam firmy, która udzieli mi pożyczki online na raty, bez zbędnych formalności i z szybkim przelewem na konto. Czy ktoś może mi polecić taką firmę? Jakie są warunki takiej pożyczki? Czy są jakieś ukryte opłaty lub haczyki? Jakie są szanse na pozytywną decyzję? Może Bocian? Jakie są opinie o Bocian Finanse?

   Z góry dziękuję za pomoc. 👍

   #1584 Reply | Cytat

   Cześć.

   Na początek szybka odpowiedź odnośnie Bociana — opinie są różne, raczej w większości średnio pozytywne, z dużym naciskiem na średnio i z braniem pod uwagę faktu, że to sarkazm. Bocian to firma udzielająca chwilówek — jak wiadomo, biorą je ludzie, którzy nie mogą dostać pożyczki w Banku.

   Podpowiedzieć możemy, że najlepszym i najszybszym wyborem, żeby nie zbierać zaświadczeń i tym podobnych, będzie wzięcie pożyczki w swoim banku, najlepiej przez aplikację bankową. Tam na podstawie Twoich wpływów, na przykład z UoP, szybko wyliczą, sprawdzą, a przelew zazwyczaj będziesz miał jeszcze tego samego dnia.

   Pozdrawiamy.

  Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  Reply To: Gdzie dostanę szybką pożyczkę przez internet?
  Your information:
  Forums Finanse osobiste Kredyty gotówkowe Gdzie dostanę szybką pożyczkę przez internet?