Windykatorzy dzwonią non stop, co robić?

Forums Forum dla zadłużonych Komornik, windykacja, zajęcia komornicze. Windykatorzy dzwonią non stop, co robić?

 • This topic is empty.
Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #2988 Reply | Cytat
  Driver

   Hej,

   Od jakiegoś czasu dzwonią do mnie windykatorzy i grożą sądem, jeśli nie spłacę długu. Jestem w trudnej sytuacji finansowej i nie mam możliwości spłaty w tej chwili. Telefony od windykatorów są bardzo stresujące i wywołują u mnie lęk. Nie wiem, jak sobie z tym radzić i jakie mam prawa jako zadłużony.

   Czy ktoś z was, użytkowników forum dla zadłużonych, miał podobne doświadczenia? Jak sobie z tym radziliście? Czy są jakieś legalne sposoby na zatrzymanie windykatorów? Słyszałem, że można pisać pisma do firm windykacyjnych z prośbą o zaprzestanie kontaktu telefonicznego, ale nie jestem pewien, jak to zrobić i czy to w ogóle działa.

   Czuję się zastraszony i przytłoczony całą sytuacją. Czy są organizacje, które mogą mi pomóc w negocjacjach z windykatorami? Jakie kroki powinienem podjąć, żeby zabezpieczyć się przed dalszymi groźbami? Czy istnieją jakieś prawa, które chronią zadłużonych przed nękaniem przez windykatorów? Proszę o pomoc i rady. Może ktoś miał podobne problemy i znalazł skuteczne rozwiązanie? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

  Viewing 1 post (of 1 total)
  Reply To: Windykatorzy dzwonią non stop, co robić?
  Your information:
  Forums Forum dla zadłużonych Komornik, windykacja, zajęcia komornicze. Windykatorzy dzwonią non stop, co robić?