Co znajduje się w raporcie BIK?

Forums Forum dla zadłużonych Biuro Informacji Kredytowej (BIK) Co znajduje się w raporcie BIK?

 • This topic has 2 replies, 1 voice, and was last updated 6 miesiące ago by KrzysztoFF.
Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #474 Reply | Cytat
  LeSH

   Widziałem na stronie Biura Informacji Kredytowej, że można zamówić u nich pełny raport na swój temat, oczywiście trzeba założyc konto, zweryfikować swoje dane i tak dalej. Jestem jednak ciekaw co znajduje się w raporcie BIK?

   Czy ktoś wie co konkretnie będzie znajdowało się w takim raporcie? Szukałem na ich stronie jakiegoś przykładowego raportu, ale prawdopodobnie jestem ślepy.

   Jeśli ktoś jest w stanie na tym forum kredytowym wyjaśnić mi w sposób jasny i klarowny, co znajduje się w takim raporcie, to będę mega wdzięczny za pomoc!

   Pozdrawiam, Leszek

   #498 Reply | Cytat

   Dobrze się składa, ponieważ na naszym blogu pojawił się wpis dotyczący tego, co znajduje się w płatnym raporcie BIK, dlatego, jeśli szukasz odpowiedzi, to jak najbardziej zapraszamy do zapoznania się właśnie z tym wpisem blogowym, link poniżej:

   Co znajduje się w raporcie BIK?

   Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanine, to nadal zapraszamy do komentowania, dodawania wpisów na naszym forum kredytowe, dzięki, że skorzystałeś z tej opcji już teraz, mamy nadzieję, że wpis na temat tego co znajduje się w raporcie BIK, odpowie na Twoje wątpliwości!

   Pozdrawiamy!

   #667 Reply | Cytat
   KrzysztoFF

    Ten cały raport BIK, tak samo jak i ten scoring i wszystko dookoła tego, to dla mnie jedna wielka parodia. Każde zapytanie w banku to obniżenie scoringu, kiedyś przez przypadek w swojej aplikacji bankowej kilka razy sprawdzałem różne kwoty jakie mogę dostać, jakie koszty, na różny okres czasy itd. Potem jak kupiłem raport w tej “instytucji” to oczywiście były ciekawe kwiatki, obniżony scoring przez moje własne zapytania. To jest przecież śmieszne…

    Najlepsze to te ściemy o usuwaniu wpisów w BIK, to kredytowe forum, jeszcze nie jest pełne tego scamu o usuwaniu wpisów. Po prostu masakra…

   Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
   Reply To: Co znajduje się w raporcie BIK?
   Your information:
   Forums Forum dla zadłużonych Biuro Informacji Kredytowej (BIK) Co znajduje się w raporcie BIK?