Czy Vivus to dobry wybór?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #481 Reply | Cytat
  Qrto

   Przeszukiwałem wiele stron internetowych i wiele for kredytowych, jednak nie mogłem znaleźć interesującej mnie odpowiedzi, a mianowicie tego, czy pożyczka pozabankowa w Vivus jest opłacalna. Na większości for wypowiadają się jacyś pośrednicy, którzy nacjhętniej przytuliliby jeszcze prowizję.

   Jakie są warunki w Vivus? Czy warto wybrać firmę pożyczkową Vivus? Jakie są ogólne opinie o Vivus? Mam nadzieję, że ktoś na tym nowym i świeżym forum mi podpowie. Mam nadzieję, że to forum kredytowe jest inne niż większość już istniejących, choć mogę się bardzo mylić.

   Z góry dzięki za pomoc. Potrzebuję około 2 tysięcy złotych na okres około 4-5 miesięcy, najlepiej do 9 miesięcy. Czy Vivus sprawdza BIK? Potrzebuje zaświadczenia z pracy?

   Dzięki, qrt.

   #556 Reply | Cytat

   Każda firma pozabankowa to ryzyko dla pożyczkobiorcy, ryzyko takie, gdzie po prostu w razie nieterminowych spłat można, a właściwie trzeba liczyć się z tym, że koszty odsetek i tym podobnych będą ogromne. Jednak są plusy i są minusy takich firm pozabankowych, podobnie jest z Vivusem.

   Gdybyś brał pierwszą pożyczkę w Vivus.pl maks do 60-61 dni, to masz ją praktycznie za darmo, jeśli będziesz ją spłacał na czas. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz wziąć pożyczkę w Vivus, to pierwsza jest właśnie do 61 dni, kolejne pożyczki to tylko 30 dni na spłatę, także 9 miesięcy odpada. Musisz szukać gdzieś indziej.

   Opinie o Vivus.pl są, jakie są, możesz je sprawdzić na naszej stronie, gdzie w sekcji blogowej zamieściliśmy odpowiedni wpis. Zapraszam do zapoznania się z tym

  Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  Reply To: Czy Vivus to dobry wybór?
  Your information: