Gdzie najniższe oprocentowanie kredyty gotówkowego w roku 2023?

Forums Finanse osobiste Kredyty gotówkowe Gdzie najniższe oprocentowanie kredyty gotówkowego w roku 2023?

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #132 Reply | Cytat
  Mati

   Czy ktoś wie, gdzie obecnie jest najniższe oprocentowanie kredytu gotówkowego? W jakim banku można szukać taniego kredytu gotówkowego? Potrzebuję nieco gotówki na dobrych warunkach, poproszę o radę, może być też z koniecznością założenia konta osobistego w takim banku, nie robi mi to różnicy.

   #139 Reply | Cytat

   Tak naprawdę, obecnie jest dostępnych mnóstwo porównywarek kredytów gotówkowych, które możesz sprawdzić, chociażby Rankomat, a jeśli nie to na bieżąco znajdziesz róznego rodzaju rankingi, jak na przykład ten na stronie Money.pl

   Na naszej stronie znajdziesz również kilka ciekawych wpisów odnośnie kredytów gotówkowych, a nasze forum kredytowe to miejsce, w którym staramy się pomagać osobom niezdecydowanym i skonfundowanym! 🙂

   Pozdrawiam!

   #666 Reply | Cytat
   KrzysztoFF

    Ja bym obstawiał, że w Twoim własnym banku będzie najtaniej, tam gdzie dostajesz wypłatę. Pamiętaj, im krótszy okres kredytowania tym lepiej dla Ciebie. Im bardziej rozciągasz to w czasie tym bardziej pogrążasz się w opłatach za taki kredyt.

    Pozdro!

    #670 Reply | Cytat

    Jestem podobnego zdania, że jeśli kredyt gotówkowy to tylko we własnym banku. Tam już mają Twoje dane, mają historię wpływów, dochody, zarobki, wszystko. Dlatego jeśli szukasz odpowiedniego miejsca do wzięcia kredytu gotówkowego, to tylko swój własny bank, w którym co miesiąc na Twoim rachunku pojawia się wypłata.

    Niedługo będziemy mieli więcej użytkowników na naszym kredytowe forum więc pewnie też to potwierdzą.

    M.

   Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
   Reply To: Gdzie najniższe oprocentowanie kredyty gotówkowego w roku 2023?
   Your information:
   Forums Finanse osobiste Kredyty gotówkowe Gdzie najniższe oprocentowanie kredyty gotówkowego w roku 2023?