Który bank w 2023 roku najlepszy na konto osobiste?

Forums Finanse osobiste Który bank w 2023 roku najlepszy na konto osobiste?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #707 Reply | Cytat
  Puczi

   Cześć forumowicze!

   Jestem nowym użytkownikiem na tym forum i zastanawiam się, który bank w Polsce będzie najlepszy do założenia konta osobistego w 2023 roku. Chciałbym podjąć dobrą decyzję, biorąc pod uwagę najnowsze trendy, oferty i opinie użytkowników.

   Czy ktoś z was miał niedawno do czynienia z zakładaniem konta osobistego i może podzielić się swoimi doświadczeniami? Czy są jakieś nowe funkcje czy oferty, na które warto zwrócić uwagę? Może ktoś jest zadowolony z obsługi klienta w konkretnym banku?

   Cenię wszelkie sugestie i porady. Zależy mi na tym, aby wybór banku był przemyślany i dostosowany do aktualnych realiów. Dziękuję z góry za wszelkie informacje i pomoc!

   Pozdrawiam!

   #731 Reply | Cytat

   Cześć.

   Pierwsze pytanie to do czego konkretnie będziesz potrzebował takiego konta, zwykły ROR z dostępem do mobilnej bankowości? Raczej każdy bank oferuje teraz tego typu możliwości, bezpieczna płatność BLIK, płacenie telefonem, potwierdzanie w aplikacji, XXI wiek ogólnie.

   Większość ofert będzie darmowa, z zastrzeżeniem, ze przy wydaniu karty płatniczej, najczęściej debetowej, musisz miesięcznie zapłacić nią określoną kwotę, aby nie ponosić żadnych opłat za jej posiadanie. Same rachunki ROR są praktycznie darmowe.

   Polecić mogę w tym miejscu PKO, Pekao, Alior Bank czy Millenium.

   Określ po prostu swoje konkretne wymagania co do takiego ROR-u, na czym Ci dokładnie zależy, a na pewno ktoś na naszym kredytowe forum udzieli Ci odpowiednich wskazówek, w których ofertach powinieneś się rozglądać.

   M.

  Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  Reply To: Który bank w 2023 roku najlepszy na konto osobiste?
  Your information:
  Forums Finanse osobiste Który bank w 2023 roku najlepszy na konto osobiste?