Jaką mam zdolność kredytową przy zarobkach 5 tysięcy na rękę?

Forums Finanse osobiste Kredyty mieszkaniowe Jaką mam zdolność kredytową przy zarobkach 5 tysięcy na rękę?

 • This topic has 5 replies, 1 voice, and was last updated 7 miesiące ago by sfrustrowany.
Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #443 Reply | Cytat
  Mati

   Cześć.

   Mocno się zastanawiam nad tym, by skorzystać z nowego programu kredyt bezpieczny 2 procent jednak nie mam za bardzo czasu, żeby wybrać się teraz do jednego z doradców, czy ktoś na podstawie mojego wynagrodzenia może mi powiedzieć jaką miałbym maksymalną zdolność kredytową i w jakich bankach?

   Na rękę zarabiam 5 tysięcy złotych, nie mam nikogo na utrzymaniu, zarabiam na podstawie UoP na czas nieokreślony. Jeśli to istotne, to jestem na stanowisku specjalisty w swojej branży.

   Czy coś jest jeszcze potrzebne, żeby określić moją zdolność kredytową na chwilę obecną?

   #445 Reply | Cytat

   Cześć. Czy masz jakieś karty kredytowe? Limity na rachunku bankowym i tym podobne? Jakieś inne zobowiązania do spłacenia? Alimenty? Raty cokolwiek?

   Takie rzeczy są niezwykle istotne. No i oczywiście czy nie masz żadnej nieruchomości na siebie i nie miałeś wcześniej? To podstawa, żeby dostać bezpieczny kredyt 2 procent na chwilę obecną.

   Pozdrawiamy.

   #446 Reply | Cytat
   Mati

    O, dzięki za szybką odpowiedź.

    Nie, nie mam żadnych kredytów aktualnie, żadnych limitów czy kart kredytowych. Nie korzystam z takich rzeczy, dlatego też na czysto zarabiam 5k i nie mam żadnych innych zobowiązań.

    Na ile kredytu mogę liczyć i jakie raty na początek mniej więcej jeśli chodzi o bezpieczny kredyt 2 procent?

    O ile to w ogóle możliwe, żeby takie rzeczy określić na podstawie tych informacji, które podałem. Z góry dziękuje za wszelkie informacje, będę przynajmniej wiedział, na co się nastawiać. Ten bezpieczny kredyt 2 procent wydaje się naprawdę korzystny.

    Mati.

    #447 Reply | Cytat

    Pi razy drzwi, na szybko, to będziesz miał zdolność około 400-410 tysięcy złotych. Rozumiem, że bez wkładu własnego? (też jest taka opcja).

    Pierwsze raty w zakresie od 2100 do 2200 złotych. Opcja oczywiście na 30 lat 🙂 Ludzie starają się skorzystać z tej opcji bezpieczny kredyt 2 procent, jednak różnie to wychodzi, w szczególności, jeśli mówimy o czasie uruchomienia kredytu i wypłaty pieniędzy. To chyba obecnie najcięższy temat jeśli chodzi o ten program.

    Postaramy się niedługo stworzyć swego rodzaju kompendium wiedzy na temat bezpiecznego kredytu 2 procent oraz problemów z nim związanych na naszym kredytowe forum w postaci wpisu na bloga 🙂

    Także pamiętaj, żeby nas częściej odwiedzać!

    #526 Reply | Cytat
    sfrustrowany

     Szczerze, to tak czytam te wątki na tym forum kredytowe, które widzę, że jest świeże i muszę powiedzieć, że jestem mega wkurzony, że nie wziąłem kredytu dwa lata temu, kiedy nieruchomości jeszcze były w sensownych cenach, teraz za mieszkania które kosztowały około 300-350 tysięcy trzeba płacić praktycznie pół bańki i to z hakiem niejednokrotnie, ten świat spada na psy, w sumie….

     Zawsze było tak, że bogaty ciągle się bogacił, a biedni, no cóż, od pierwszego do pierwszego i tak w koło panie pierdoło…

    Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
    Reply To: Jaką mam zdolność kredytową przy zarobkach 5 tysięcy na rękę?
    Your information:
    Forums Finanse osobiste Kredyty mieszkaniowe Jaką mam zdolność kredytową przy zarobkach 5 tysięcy na rękę?