Jakie ubezpieczenie OC wybrać?

Forums Ubezpieczenia samochodu Ubezpieczenie OC Jakie ubezpieczenie OC wybrać?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #203 Reply | Cytat
  Januszq

   Czy znacie jakieś strony, porównywarki oprócz rankomat.pl i tym podobne? Muszę niedługo przedłużyć swoje OC do Passata, a niestety mój dotychczasowy agent nie ma wcale lepszej oferty dla mnie na chwilę obecną.

   Zastanawiam się jak tutaj można najbardziej urwać kilka złotych na takim ubezpieczeniu. W ogóle czy najtańsze OC to dobry pomysł? Czy powinienem kierować się tylko ceną OC? Za wszelką pomoc z góry dziękuje! 🙂

   #225 Reply | Cytat
   TomekG

    Nawet na tej stronie znajdziesz ciekawy artykuł mówiący o tym, czy najtańsze ubezpieczenie OC to dobra opcja czy też nie koniecznie. W sumie to kredytowe forum jako strona to dość ciekawa opcja, póki co fajne wpisy blogowe no i to małe forum, które nie jest zapełnione spamem od pośredników. Ciekawe jak się rozwinie.

    #534 Reply | Cytat

    Cześć.

    Jeśli nie masz odpowiedniej oferty od swojego agenta ubezpieczeniowego na przedłużenie swojego ubezpieczenia komunikacyjnego OC, to masz trzy opcje:

    • sprawdź innego agenta ubezpieczeniowego, może inni będą mieli lepszą ofertę.
    • zobacz, jaką propozycję kwotową dostałeś od obecnego ubezpieczyciela (praktycznie zawsze wysyłają propozycję przedłużenia listownie).
    • skorzystaj z porównywarki mubi.pl, gdzie od finalnej ceny odejmujesz jeszcze 150 złotych zwrotu.

    Mubi.pl to bardzo ciekawa porównywarka, powiem szczerze, że sam osobiście skorzystałem z tego zwrotu, bo byłem w podobnej sytuacji jak Ty. Nasze forum kredytowe, co prawda nie posiada jeszcze specjalistów ubezpieczeniowych, ale zapewne w przyszłości, będziesz mógł skorzystać z różnych opcji właśnie takich specjalistów, online, zupełnie za darmo.

    Pozdrawiam, Mod.

   Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
   Reply To: Jakie ubezpieczenie OC wybrać?
   Your information:
   Forums Ubezpieczenia samochodu Ubezpieczenie OC Jakie ubezpieczenie OC wybrać?