Potrzebna pewna pożyczka pozabankowa, pomocy!

Forums Forum dla zadłużonych Pomoc dla zadłużonych Potrzebna pewna pożyczka pozabankowa, pomocy!

 • This topic is empty.
Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #595 Reply | Cytat
  Mieczo88

   Cześć wszystkim,

   Chciałem podzielić się swoją sytuacją i zadać kilka pytań dotyczących pożyczek pozabankowych. Ostatnio znalazłem się w trudnej sytuacji finansowej i potrzebuję wsparcia. Słyszałem o takich firmach jak Bocian Pożyczki, Vivus i Provident, ale nie jestem pewien, na co zwracać uwagę i jakie warunki oferują.

   Czy ktoś miał już doświadczenie z tymi firmami? Jakie są Wasze opinie na ich temat? Czy warto się z nimi skontaktować? Chciałbym dowiedzieć się więcej o tym, jak działają i jakie są warunki pożyczek.

   Dodatkowo, jeśli macie jakieś wskazówki lub porady dotyczące korzystania z pożyczek pozabankowych, to chętnie wysłucham Waszych opinii. Czy są jakieś ukryte pułapki, o których powinienem wiedzieć?

   Dziękuję z góry za wszelkie informacje i rady. To dla mnie bardzo ważne w obliczu moich trudności finansowych. Chciałbym podjąć dobrze przemyślaną decyzję i uniknąć dodatkowych problemów.

   Z góry dzięki, Mieczo.

   #2222 Reply | Cytat
   Redi78

    Na pewno nie raz już ten temat był poruszany tutaj na forum, jednak ja napiszę w skrócie, jeśli chodzi o wszystkie pożyczki pozabankowe, bo właściwie łączy je jedno — wysokie koszty. Pożyczą Ci pieniądze, owszem, ale musisz się liczyć z tym, że koszta będą ogólnie wysokie, a nie daj Bóg, żebyś się spóźnił z choć jedną ratą, to wtedy zobaczysz, co to są koszta.

    Różne instytucje pozabankowe udzielają różnych kwot, dlatego dobrze by było, jakbyś się określił, jaką kwotę byś chciał.

    Jeśli chcesz poznać opinie na temat Bocian Pożyczki, to znajdziesz tutaj cały wpis na blogu na ten temat.

    Jeśli szukasz opinii na temat innych firm pozabankowych to znajdziesz je również i tutaj w innych tematach, skorzystaj z opcji wyszukiwania.

    Pozdro!

   Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
   Reply To: Potrzebna pewna pożyczka pozabankowa, pomocy!
   Your information:
   Forums Forum dla zadłużonych Pomoc dla zadłużonych Potrzebna pewna pożyczka pozabankowa, pomocy!