W jakim banku najlepiej wziąć kredyt gotówkowy?

Forums Finanse osobiste Kredyty gotówkowe W jakim banku najlepiej wziąć kredyt gotówkowy?

 • This topic has 4 replies, 1 voice, and was last updated 1 miesiąc ago by Zadowolony.
Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #550 Reply | Cytat
  Majster

   Cześć.

   Pobieżnie przeglądałem oferty kredytów gotówkowych w bankach i tak się teraz zastanawiam, bo porównałem również ofertę ze swojego banku, gdzie mam konto osobiste i dostaję wypłatę na to konto – wynik moich porównań jest taki, że nie zauważyłem, żadnego powiązania względem tego, że można dostać lepszą ofertę kredytu bankowego w swoim banku niż w innym banku.

   Gdzie w takim razie szukać najlepszy ofert kredytów gotówkowych? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie i możecie mi coś podpowiedzieć?

   Czy biorąc w swoim banku tam gdzie mam konto to mam tylko lepszą “historię” kredytową i po prostu większe szanse na otrzymanie takiego kredytu? Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi.

   #569 Reply | Cytat

   Cześć.

   Jak najbardziej masz rację, jeśli chodzi o Twoje ostatnie pytanie, biorąc kredyt gotówkowy w swoim banku, to nawet zazwyczaj możesz go wziąć przez kilka kliknięć za pomocą bankowości internetowej. Twój bank widzi, jakie masz zarobki, ile zarabiasz, jakie masz inne zobowiązania i tak dalej. W swoim banku będziesz miał również największą zdolność kredytową w zależności oczywiście od okresu kredytowania.

   Moim zdaniem pytanie na forum kredytowe o takie rzeczy trochę się mija z celem, masz teraz mnóstwo porównywarek ofert kredytów, wiadomo rankomat, kredytomat i tym podobne. Dlatego śmiało możesz to sam sprawdzić, jednak pod względem wygody, najlepiej będzie jeśli postarasz się o kredyt w swoim własnym banku, w którym masz konto i dostajesz na nie wpływy z prowadzenia DG lub UoP.

   Pozdrawiamy.

   #664 Reply | Cytat
   KrzysztoFF

    Szczerze mówiąc, jak ja potrzebuję jakiejś szybkiej gotówki to po prostu odpalam aplikację swojego banku, wybieram ile i na jaki czas potrzebuję i właściwie tyle.

    Kredyt gotówkowy to tylko na krótki czas, 3 maksymalnie 6 miesięcy, jak bierzesz na dłużej, to koszty od razu rosną, więc trochę bez sensu. Przykład z mojego banku. Wziąłem 2500 na 6 miesięcy, za cały kredyt zapłaciłem raptem 80 złotych, nie więcej, więc musiałem oddać 2580 złotych.

    Prosta kalkulacja 🙂

    Pozdrawiam przy weekendzie 🙂

    #1984 Reply | Cytat
    Grigori

     Przy kredytach gotówkowych to tak naprawdę, wszystko zależy na jaki okres trafisz. Najlepszy kredyt gotówkowy, który możesz wziąć to ten który po prostu jest najtańszy. Niekoniecznie musi być to Twój bank, chociaż zgodzę się tutaj z poprzednikiem, że jest to najwygodniejsza opcja, ale warto poszukać ofert w innych bankach, bo tam się może okazać, że będzie taniej.

     O jednej rzeczy naprawdę trzeba pamiętac, im krótszy czas kredytowania tym mniejsze koszta, dlatego kalkulacja i sprawdzenie swoich możliwości jest niezwykle istotne w tej kwestii.

     Pozdro! Grigori!

     #2015 Reply | Cytat
     Zadowolony

      @admin, ja niestety muszę powiedzieć, że przy wyborze najlepszego kredytu gotówkowego, wcale nie pomogły mi żadne rankomaty i tym podobne.

      Wziąłem po prostu w swoim banku, bo udało mi się trochę “podnegocjować” warunki dobrego kredytu gotówkowego. Polecam naprawdę udać się do placówki i zwyczajnie się potargować. Oczywiście wszystko zależy od kwoty jaką chcemy wziąć i tak dalej, ale w swoim banku, na konto którego dostajemy chociażby wypłatę, będzie najłatwiej, najszybciej i bez bawienia się w zaświadczenia o zarobkach.

      Z.

     Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
     Reply To: W jakim banku najlepiej wziąć kredyt gotówkowy?
     Your information:
     Forums Finanse osobiste Kredyty gotówkowe W jakim banku najlepiej wziąć kredyt gotówkowy?