W jakim banku najlepiej wziąć kredyt gotówkowy?

Forums Finanse osobiste Kredyty gotówkowe W jakim banku najlepiej wziąć kredyt gotówkowy?

 • This topic has 2 replies, 1 voice, and was last updated 1 miesiąc ago by KrzysztoFF.
Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #550 Reply | Cytat
  Majster

   Cześć.

   Pobieżnie przeglądałem oferty kredytów gotówkowych w bankach i tak się teraz zastanawiam, bo porównałem również ofertę ze swojego banku, gdzie mam konto osobiste i dostaję wypłatę na to konto – wynik moich porównań jest taki, że nie zauważyłem, żadnego powiązania względem tego, że można dostać lepszą ofertę kredytu bankowego w swoim banku niż w innym banku.

   Gdzie w takim razie szukać najlepszy ofert kredytów gotówkowych? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie i możecie mi coś podpowiedzieć?

   Czy biorąc w swoim banku tam gdzie mam konto to mam tylko lepszą „historię” kredytową i po prostu większe szanse na otrzymanie takiego kredytu? Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi.

   #569 Reply | Cytat

   Cześć.

   Jak najbardziej masz rację, jeśli chodzi o Twoje ostatnie pytanie, biorąc kredyt gotówkowy w swoim banku, to nawet zazwyczaj możesz go wziąć przez kilka kliknięć za pomocą bankowości internetowej. Twój bank widzi, jakie masz zarobki, ile zarabiasz, jakie masz inne zobowiązania i tak dalej. W swoim banku będziesz miał również największą zdolność kredytową w zależności oczywiście od okresu kredytowania.

   Moim zdaniem pytanie na forum kredytowe o takie rzeczy trochę się mija z celem, masz teraz mnóstwo porównywarek ofert kredytów, wiadomo rankomat, kredytomat i tym podobne. Dlatego śmiało możesz to sam sprawdzić, jednak pod względem wygody, najlepiej będzie jeśli postarasz się o kredyt w swoim własnym banku, w którym masz konto i dostajesz na nie wpływy z prowadzenia DG lub UoP.

   Pozdrawiamy.

   #664 Reply | Cytat
   KrzysztoFF

    Szczerze mówiąc, jak ja potrzebuję jakiejś szybkiej gotówki to po prostu odpalam aplikację swojego banku, wybieram ile i na jaki czas potrzebuję i właściwie tyle.

    Kredyt gotówkowy to tylko na krótki czas, 3 maksymalnie 6 miesięcy, jak bierzesz na dłużej, to koszty od razu rosną, więc trochę bez sensu. Przykład z mojego banku. Wziąłem 2500 na 6 miesięcy, za cały kredyt zapłaciłem raptem 80 złotych, nie więcej, więc musiałem oddać 2580 złotych.

    Prosta kalkulacja 🙂

    Pozdrawiam przy weekendzie 🙂

   Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
   Reply To: W jakim banku najlepiej wziąć kredyt gotówkowy?
   Your information:
   Forums Finanse osobiste Kredyty gotówkowe W jakim banku najlepiej wziąć kredyt gotówkowy?