Czy w 2024 będzie bezpieczny kredyt 2 procent?

Forums Finanse osobiste Kredyty mieszkaniowe Czy w 2024 będzie bezpieczny kredyt 2 procent?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #723 Reply | Cytat
  JaroKX

   Witam! Ostatni wyczytałem na jednej z informacyjnych stron internetowych, że prawdopodobnie, obecnie formowany rząd w naszym kraju nie będzie przedłużał programy bezpieczny kredyt 2 procent, to znaczy mam na myśli to, że nie będą szukać dodatkowych środków w budżecie na finansowanie tego programu. Po nowym roku zostanie przeliczona kwota, jaka już została zadysponowana z tej wydzielonej i prawdopodobnie po nowym roku nie będą już banki przyjmowały nowych wniosków, czy to prawda?

   Może ktoś to potwierdzić, że w 2024 roku, banki prawdopodobnie przestaną przyjmować wnioski o bezpieczny kredyt 2 procent?

   Dziękuje z góry, za wszelkie informacje.

   #821 Reply | Cytat

   Niestety z tego co nam aktualnie wiadomo, to obecny rząd nie planuje przedłużania, a raczej pakowania większej kasy z budżetu do tego właśnie programu, jakim jest bezpieczny kredyt 2 procent, natomiast pieniądze z aktualnego budżetu przeznaczonego na ten program już są brane z kolejnego roku, a więc możemy się domyślać, że po nowym roku nie będą już przyjmowane wnioski do tego programu mieszkaniowego.

   Więcej informacji będziemy zamieszczali tutaj, na kredytowe forum, oczywiście wtedy kiedy się czegoś więcej na ten temat dowiemy.

   Pozdrawiamy

  Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  Reply To: Czy w 2024 będzie bezpieczny kredyt 2 procent?
  Your information:
  Forums Finanse osobiste Kredyty mieszkaniowe Czy w 2024 będzie bezpieczny kredyt 2 procent?