Poszukuję najlepszej oferty kredytu gotówkowego w 2023 – wasze propozycje?

Forums Finanse osobiste Kredyty gotówkowe Poszukuję najlepszej oferty kredytu gotówkowego w 2023 – wasze propozycje?

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #708 Reply | Cytat
  Mixer

   Hej Forumowicze!

   Jestem w trakcie poszukiwań najlepszej oferty kredytu gotówkowego na rok 2023 w Polsce. Zależy mi na tym, aby otrzymać korzystne warunki, jak najniższe oprocentowanie i dogodny okres spłaty.

   Czy ktoś z was ostatnio korzystał z kredytu gotówkowego i mógłby polecić konkretną ofertę bankową? Może ktoś miał pozytywne doświadczenia z określonym bankiem lub instytucją finansową? Czy są jakieś specjalne promocje czy bonusy, na które warto zwrócić uwagę?

   Bardzo liczę na wasze doświadczenia i sugestie, ponieważ zależy mi na dokonaniu świadomego wyboru. Dzięki za każdą pomoc i dzielenie się informacjami!

   Pozdro

   #729 Reply | Cytat

   Ahoj.

   Po pierwsze, sprawdź ofertę w swoim banku, tam gdzie masz konto bankowe, na które dostajesz co miesiąc swoją wypłatę, śmiechem żartem często są to korzystniejsze oferty, ale często zdarza się też, że oprócz szybkiej weryfikacji wniosku, nie ma taki “własny” bank nic więcej do zaoferowania.

   Dlatego też warto sprawdzić możliwe oferty na różnych porównywarkach, na przykład takich jak rankomat, co zrobiłem przed chwilą specjalnie dla Ciebie.

   Kwota kredytu 5000 złotych, czas spłaty 24 miesiące, a więc dwa lata. W moim banku, oferta nie wygląda tak korzystnie jak chociażby w Citi Handlowym. Dlatego pamiętam, porównaj, sprawdź, wybierz najlepszą ofertę. Daj znać na tym kredytowe forum, jaka oferta okazała się najlepsza, obstawiam, że w innym banku, niż tym, w którym masz tak zwany ROR.

   M.

  Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  Reply To: Poszukuję najlepszej oferty kredytu gotówkowego w 2023 – wasze propozycje?
  Your information:
  Forums Finanse osobiste Kredyty gotówkowe Poszukuję najlepszej oferty kredytu gotówkowego w 2023 – wasze propozycje?