Czy da się dostać darmowy raport BIK?

Forums Forum dla zadłużonych Biuro Informacji Kredytowej (BIK) Czy da się dostać darmowy raport BIK?

 • This topic has 2 replies, 1 voice, and was last updated 4 miesiące ago by Miroslav.
Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #347 Reply | Cytat
  Zadłużony

   Cześć. Znalazłem w wyszukiwaniu kilka wpisów na temat darmowego raportu BIK raz na 6 miesięcy, jednak wchodząc na stronę BIK niestety nie widzę nic takiego jak darmowy raport raz na właśnie 6 miesięcy.

   Czy ktoś może mi wytłumaczyć, czy taki raport jest nadal dostępny? Jak można dostać darmowy raport BIK? Czy to w ogóle jeszcze możliwe w 2023 roku?

   #348 Reply | Cytat

   Raporty w BIK od dłuższego czasu są płatne. Darmowy raport BIK nie występuje już w takiej samej formie jak wcześniej, teraz za darmo można pobrać jedynie dane, które są zgromadzone na nasz temat, nie będzie to wyglądało tako samo jak w płatnym raporcie.

   Pisaliśmy o tym w poniższym wpisie — polecam sprawdzić, a następnie podzielić się swoją opinią na temat tego wpisy jeśli będziesz miał chwilę. Oczywiście na naszym kredytowe forum, które jest darmowe 🙂

   Jak dostać darmowy raport BIK?

   Pozdrawiamy.

   #935 Reply | Cytat
   Miroslav

    Czyli w teorii można powiedzieć, że te wszystkie shorty na youtubie, tiktoki i tym podobne to jedna wielka ściema, która po prostu jest rozprzestrzeniana dla zwiększenia zasięgów i popularności? Gdzie to można dokładnie sprawdzić? Jest na stronie BIK jakaś informacja wprost mówiąca o tym, że nie ma czegoś takiego jak darmowy raport BIK?

   Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
   Reply To: Czy da się dostać darmowy raport BIK?
   Your information:
   Forums Forum dla zadłużonych Biuro Informacji Kredytowej (BIK) Czy da się dostać darmowy raport BIK?