Kupno mieszkania na kredyt bezpieczny 2 procent przed ślubem

Forums Finanse osobiste Kredyty mieszkaniowe Kupno mieszkania na kredyt bezpieczny 2 procent przed ślubem

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #451 Reply | Cytat
  Toskan

   Powitać! Dużo się ostatnio mówi o tym, że mieszkanie kupowane na kredyt bezpieczny 2 procent przed ślubem to dobra opcja. Jednak chciałbym zapytać dokładnie to, czy jeśli mam teraz partnerkę, z którą planujemy ślub, ona kupi swoje mieszkanie na ten bezpieczny kredyt 2 procent, jak kupie swoje tez w tym kredycie, to czy po ślubie, te całe obostrzenia na temat wynajmu albo sprzedaży nadal obowiązują?

   W różnych sieciach społecznościowych krążą różne wiadomości, ktoś mi może powiedzieć jak to jest naprawdę z tym kredytem bezpiecznym 2 procent po ślubie jeśli para ma dwa mieszkania w tym kredycie?

   #506 Reply | Cytat

   Cześć.

   Nowy program Bezpieczny Kredyt 2 procent jest naprawdę ciekawym tworem i faktycznie, istnieje taka możliwość o której wspominasz, przewinęła się ona już niejednokrotnie w czeluściach internetowych dyskusji.

   Tutaj na forum kredytowe nie jesteś pierwszy, który o to pyta, ale tak szczerze mówiąc, życie raczej nam pokaże, jak to będzie wyglądało w praktyce, kiedy już dojdzie do takiej przypadku w życiu realnym. Według przepisów istnieje taka możliwość, którą opisałeś jak najbardziej. Jak to wyjdzie w praktyce? Chyba musimy poczekać na pierwszego szczęśliwca. Wtedy też dowiemy się faktycznie, jak wygląda sprawa bezpiecznego kredytu 2 procent przed ślubem.

   Pozdrawiamy.

   #525 Reply | Cytat
   Zainteresowany

    Czyli można wziąć teoretycznie dwa kredyty bezpieczne na 2 procent przed ślubem, a potem po ślubie sobie poczekać i wtedy ewentualnie po ślubie śmiało wynająć jedno z tych mieszkań?

    Czy jest jakaś specjalna procedura w takim przypadku? żeby potem to zgłosić, że wzięło się ślub i chce się teraz wynająć jedno z tych mieszkań? Czy komuś już się to udało? W sumie z niecierpliwością czekam na jakieś dalsze info, bo powiem szczerze, że ja już mam takie mieszkanie w kredycie bezpiecznym 2 procent tylko teraz czekamy na sfinalizowanie umowy mojej narzeczonej, która mam nadzieję, bez żadnych komplikacji zostanie moją żoną w marcu 2024 roku 🙂

    #575 Reply | Cytat
    MXDDD

     Znajomy w pracy mówił, że w swojej umowie w Pekao SA ma nawet taki zapis, że może je bezpiecznie wynająć w razie gdyby jego stan cywilny się zmienił i wyprowadził się do swojej przyszłej żony, także jeśli chodzi o możliwość wynajmowania takiego mieszkania na bezpieczny kredyt 2 procent to widocznie jest to możliwe.

     Jak uda mi się go namówić, to dorwę ten wycinek z jego umowy mówiący o tej kwestii.

     #580 Reply | Cytat

     Osobiście sam jest ciekaw jak wygląda taki wpis w umowie kredytowej dotyczącej kredytu bezpiecznego 2%. Ktoś z banku musiał odpowiednio dobrze przestudiować ustawę, która umożliwia wzięcie udziału w tym projekcie, nie wiem jak to inaczej nazwać. Ciekawi mnie jedynie, czy teraz po wyborach, nadal można liczyć na ulgi dla młodych i ambitnych ludzi, czy znowu zacznie się dziwna wojenka i będzie po prostu ciekawie.

     Pozdrawiam, Mod.
     PS – z niecierpliwością czekam na to, czy uda się wyrwać jakiś mały skan, albo chociaż zdjęcie tego jak wygląda umowa przy kredycie 2 procent 🙂

    Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
    Reply To: Kupno mieszkania na kredyt bezpieczny 2 procent przed ślubem
    Your information:
    Forums Finanse osobiste Kredyty mieszkaniowe Kupno mieszkania na kredyt bezpieczny 2 procent przed ślubem