Administrator Kredytowe-Forum.pl

Forum Replies Created

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 69 total)
 • Author
  Posts
 • W przypadku Provident to niestety należy pamiętać, że jest to firma pożyczkowa, pozabankowa, dlatego też czytaj dokładnie co podpisujesz, ponieważ w momencie gdy przestaniesz spłacać raty, może zrobić się nieciekawie, a koszta Cię po prostu przerosną.

  Tyle w temacie. Pożyczki pozabankowe to zawsze ryzyko.

  Pozdrawiamy.

  in reply to: Czy dostanę pożyczkę jak jestem w KRD? #1727

  Cześć.

  Warto się interesować, bo takie firmy niejednokrotnie już pomogły takim obywatelom, jak właśnie Ty. Jednak musisz pamiętać o tym, że restrykcje i warunki, jakie oferuje, chociażby Bocian Pożyczki, czy Vivus, naprawdę są bardzo wysokie i trudne do spełnienia.

  Dużo jeszcze zależy od tego, jaką kwotę konkretnie chcesz pożyczyć? W większości takich firm maksymalnie jest to kilka tysięcy złotych.

  Jeśli szukasz informacji na temat tych firm, chociażby na temat Bociana, to sprawdź nasz wpis na forum blogowym informującym, jakie są opinie o Bocian Pożyczki.

  Pozdrawiamy.

  in reply to: Co to jest konto mieszkaniowe? #1724

  Cześć.

  Konto Mieszkaniowego to swego rodzaju konto oszczędnościowe, na które odkładasz pieniądze, a dzięki spełnieniu odpowiednich warunków, możemy liczyć na dodatki ze strony rządu.

  Więcej na temat konta mieszkaniowego, a przede wszystkim tego czym jest Konto Mieszkaniowe, jakie warunki posiada, możesz przeczytać na naszym blogu finansowym.

  Pozdrawiamy.

  in reply to: Czy Bocian Pożyczki to lichwa? #1630

  Cześć.

  Przede wszystkim miej na uwadze, że Bocian Pożyczki udziela pożyczek tylko do kwoty 3 tysięcy złotych. Działania tej firmy muszą być zgodne z prawem, jego działanie w innym wypadku nie byłoby możliwe. Dlatego też, zanim podpiszesz umowę, przeczytaj ją dokładnie, masz tam wszystko zapisane.

  Więcej opinii i uwag znajdziesz na naszym kredytowym forum w innych działach dotyczących finansów, kredytów czy chwilówek.

  Pozdrawiamy.

  in reply to: Jak Bocian wypłaca pieniądze? #1629

  Bocian Pożyczki udziela swoich pożyczek klientom w ich własnych domach. Dzieje się to za pośrednictwem pracownika nazywanego Doradcą Klienta.

  Więcej informacji znajdziesz na ich stronie — Bocian Pożyczki, w dziale FAQ lub w innych zakładkach. Zapraszamy do zapoznania się z tymi informacjami.

  in reply to: Jakie są opinie klientów o Bocian Pożyczki? #1626

  Cześć.

  Opinie o firmie Bocian Pożyczki możesz znaleźć w sieci, są ogólnodostępne. Pamiętaj, że zawsze człowiek niezadowolony jest bardziej skory do wystawienia opinii, więc w gruncie rzeczy, zawsze będzie więcej negatywnych opinii, aniżeli tych pozytywnych.

  Czy pożyczka jest łatwa do spłacenia? To zależy jak na to spojrzeć. Raty spłacasz co tydzień. Ukrytych kosztów nie może być, z racji przepisów prawnych, czytaj dokładnie umowę jaką będziesz podpisywać.

  Pozdrawiamy

  in reply to: Czy Bocian daje pożyczki online? #1613

  Cześć.

  Bocian Pożyczki oferuje udzielenie pożyczki jedynie osobiście za pomocą kontaktu personalnego z Doradcą Klienta. Nie ma możliwości udzielnie pożyczki online.

  Jeśli chodzi o wrażenia, to linkuję Ci wpis, w których znajdziesz różne opinie o Bocian Pożyczki.

  Pozdrawiamy

  in reply to: Jak Bocian przekazuje pożyczone pieniądze? #1612

  Cześć.

  Praktycznie na każdy zadane przez Ciebie pytanie odpowiedź znajdziesz na stronie Bocian Pożyczki.

  Tutaj masz link do najczęściej zadawanych pytań dotyczących Bocian Pożyczki.

  Pozdrawiamy.

  in reply to: Jak działa Bocian Pożyczki? #1611

  Cześć.

  Możesz umówić spotkanie za pomocą formularza online, możesz sam zadzwonić i umówić spotkanie, możesz zostawić swój numer, by do Ciebie oddzwonili.

  Wszystkie procedury odbywają się personalnie w miejscu Twojego zamieszkania, które podajesz dla Doradcy Klienta.

  Możliwości zmian przy spłatach są negocjowane indywidualnie dla każdego przypadku.

  Pozdrawiamy

  in reply to: Czy można odstąpić od umowy w Bocian? #1610

  Cześć.

  Z reguły, każdy kredyt konsumencki może zostać wypowiedziany przez kredytobiorcę w ciągu czternastu dni od jego pozyskania. Musisz wtedy zwrócić pożyczoną kwotę, natomiast Bocian Pożyczki, może naliczyć odsetki za każdy dzień posiadania przez Ciebie danej kwoty, posiadania i dysponowania.

  Dokumenty oświadczenia o odstąpieniu od umowy pożyczki Bocian musi dostarczyć Ci w momencie zawarcia umowy, także na pewno masz ją wraz z dokumentami udzielonej pożyczki.

  Powodzenia 🙂

  in reply to: Mieszkanie na start – jak złożyć wniosek? #1597

  Cześć.

  Aktualnie program Mieszkanie na Start jest nadal opracowywany, dlatego też nie ma nawet jeszcze żadnej formy wniosku do takiej dopłaty.

  Więcej na temat planowanego programu dopłat Mieszkanie na Start przeczytać możesz w naszym wpisie blogowym, który podlinkowaliśmy w tym właśnie zdaniu.

  Pozdrawiamy.

   

  Cześć.

  Tak, Program Mieszkanie na Start dotyczy również budowy domu.

  Więcej info znajdziesz w naszym wpisie blogowym 🙂

  Warunki Mieszkanie na Start 2024.

  Pozdrawiamy.

  in reply to: Z jakiego kraju jest firma Bocian Pożyczki? #1585

  Bocian Pożyczki to marka, której właścicielem jest Everest Finanse. Bocian Pożyczki powstał w 2000 roku, ma swoją siedzibę w Poznaniu. To “polska” firma.

  Jeśli szukasz opinii o Bocian Pożyczki, znajdziesz je na naszym forum, a także we wpisach na blogu finansowym.

  Pozdrawiamy

  in reply to: Gdzie dostanę szybką pożyczkę przez internet? #1584

  Cześć.

  Na początek szybka odpowiedź odnośnie Bociana — opinie są różne, raczej w większości średnio pozytywne, z dużym naciskiem na średnio i z braniem pod uwagę faktu, że to sarkazm. Bocian to firma udzielająca chwilówek — jak wiadomo, biorą je ludzie, którzy nie mogą dostać pożyczki w Banku.

  Podpowiedzieć możemy, że najlepszym i najszybszym wyborem, żeby nie zbierać zaświadczeń i tym podobnych, będzie wzięcie pożyczki w swoim banku, najlepiej przez aplikację bankową. Tam na podstawie Twoich wpływów, na przykład z UoP, szybko wyliczą, sprawdzą, a przelew zazwyczaj będziesz miał jeszcze tego samego dnia.

  Pozdrawiamy.

  Jeśli chodzi o możliwości wzięcia kredytu na sprzęt RTV czy AGD to nie widzę przeciwskazań nawet jeśli ktoś jest zadłużony. Sprzęt rtv na raty dla zadłużonych może być finansowany przez różne instytucje finansowe. Najważniejsza zawsze jest zdolność kredytowa, a więc to ile zarabiasz pomniejszone o koszty Twojego życia, pozostałych zobowiązań.

  Nie widzę problemów, żeby śmiało udać się do banku i sprawdzić możliwości lub nawet bezpośrednio w sklepie ze sprzętem RTV i AGD.

  Jeśli masz inne pytania, zostaw je na naszym forum kredytowe 🙂

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 69 total)